Popis
BEST Vario
Betonová svahová tvárnice Best VARIO slouží k výstavbě protihlukových zdí, zpevnění svahu, květinové zídky. Kvalitní dutý betonový prvek s mezerovitou strukturou, díky tvaru umožňuje kopírovat vlnovitý terén. Výhodou je možnost vyplnění zeminou a osázení květinami.
Vario tvarovky se velmi často pokládají přes sebe, tak aby vytvářeli kapsy pro osázení květinami. Spotřeba výplňového materiálu činí 0,024 m3/ks. Výška plotu nebo svahu z těchto tvárnic může být až 2,4 m. Tvarovky se usazují na betonový základ, z části je vhodné vyplnění betonem.
Popis tvarovky VARIO
- betonová dutá svahová tvárnice
- kvalitní pevná, mrazuvzdorná
- odolná vůči povětrnostním vlivům
- povrch mezerovitý
- výška 30 cm, délka 57 cm
- šířka 385/236 mm
- vyplnění zeminou
- osázení květinami
- zaoblený tvar
- dlouhá životnost
- foto je ilustrativní, odstíny se mohou lišit od skutečnosti
Soubory ke stažení
- rostliny-vhodne-k-osazeni (805 kB)
- technicky-list-best-vario51 (670 kB)
Parametry a specifikace
| Výška | 30 cm |
| Barva | karamel |
Doprava a platba
| BEST |
| Doprava | - doprava bude spočítána na základě velikosti objednávky a místa dodání |
| Platba | - předem |
| Osobní odběr | - výrobní závod Božice u Znojma, Lučice u Chlumce nad Cidlinou, Mohelnice, Ostrava, Polerady u Mostu, Rybnice u Plzně, Vranín u Třeboně |
| Vykládka zboží | - ano, hydraulickou rukou nebo VZV. Typ vykládky určuje přepravce. |
| Odběr neucelené palety | - poplatek 303,- Kč/rozbalená paleta |
| Zboží baleno na zálohované paletě | - cena palety 484,- Kč/ks |
| Vracení zálohovaných palet | - do výrobních závodů nebo našich skladů. Nutné vrátit do 6 měsíců od dodání zboží. - při vrácení palety bude cena ponížena o manipulační poplatek 73,- Kč/paleta |




.webp)
