Kategorie

CAPAROL

NEJstavebniny (https://www.nejstavebniny.cz/)

V oddělení Caparol naleznete vše potřebné pro kompletní zhotovení fasády tak, aby její funkčnost dosáhla maximálního užitku. Zateplovací systém Capatect Standard má certifikaci ETA podle přísných předpisů a všechny použité materiály podléhají technické kontrole, výrobních technologií a zkouškám požární odolnosti, odolnosti mechanické, přídržnost lepidel, mrazuvzdornost a bezpečné použití.

Postup při výběru zateplení fasády

Máme na výběr ze dvou základních variant a to, zda použijeme při zateplování domu tepelně izolační desky z pěnového polystyrenu EPS nebo minerální vatu. Pokud máme ve výběru jasno zvolíme si strukturu finální omítky. Venkovní omítky vyrábí Caparol ve třech strukturách.

  • K 15 - Nejjemnější struktura obsahuje zrna o velikosti 1,5 mm je ideální pro rodinné domy. Proč? Důvod je jednoduchý čím je fasáda hladší, tím se méně usazuje prach a jiné nečistoty z ovzduší.
  • K 20 - Hrubší povrchová struktura o velikosti zrna 2 mm ideální pro velké plochy jako jsou panelové domy nebo průmyslové objekty
  • R 20 - Rýhovaná omítka speciální struktura fasády rustikálního vzhledu. Velikost zrna 2 mm

Poslední krok při výběru venkovní fasády je už jen estetický, barevný design. Zda chcete, aby Váš dům splynul a ladil se zahradou nebo byl již z dálky výraznou dominantou je jen na Vás. Caparol nabízí nejmodernější tónovací stroje pro míchání barev. Vzorník barev můžete shlédnout u každého výrobku. Požadovanou barvu podle vzorníku napište prosím do poznámky k objednávce. Zobrazené vzorky jsou orientační. Skutečný odstín se může lišit.

Nebyly nalezeny žádné položky.