Oplocení domu

Plánujete nový plot? Vyzkoušejte ploty Pilecký

Přemýšlíte z čeho vystavět nový plot nebo snad nahradit starý za nový? Možná Vám pomůžeme s výběrem a právě u nás najdete co hledáte.

Oplocení jako doplněk domu

Jistě si budete vybírat plot podle toho jaký se vám líbí, ale samotné oplocení by mělo k domu pasovat. Přece jen se na něj budeme dívat řadu let. Společně s domem vytváří celkový dojem, kdo za plotem bydlí. Plot již nevytyčuje jen hranice kolem domu, ale je také ochranou a chloubou. Firma Pilecký přichází s řadou různých drátěných plotů a plotovek aby dosáhla spokojenosti zákazníka.

Čím jsou ploty Pilecký vyjímečné?

Určitě kvalitou výroby a tradicí. Není nad to pořídit kvalitní výrobek za rozumnou cenu se zárukou kvality a dlouhé životnosti bez práce. Společnost funguje na trhu již od roku 1994, kdy začala s prodejem drátového oplocení. Díky spokojenosti zákazníku, vysoké poptávce a zájmu rozšířila firma svůj sortiment nejen na pletiva hodící se na ohrazení zahrad, sadu nebo lesa.

Dnes nabízí širokou škálu oplocení pro všestranné použití. Samozřejmostí je kompletní příslušenství, které je třeba pro stavbu plotu použít. Jsou to sloupky a vzpěry, podhrabové desky, brány a branky až po prvky nejvyšší ochrany. Takové svařované pletivo není třeba následně udržovat. Je odolné vůči rzi díky kvalitní povrchové úpravě. Barevné provedení povrchu plotu i příslušenství je samozřejmostí.

Na oficiálních stránkách výrobce Pilecký lze využít konfigurátoru pro výpočet oplocení dle vašeho výběru.


Náš sortiment

Střešní krytiny a doplňky
> >

Kontakt

NEJprodavač
 
+420605299823