Kategorie
NEJstavebniny (https://www.nejstavebniny.cz/)
«
Doornite dveře 2/3 sklo fólie dub sonoma 110 P, DTD, BB zámek
-27%
-27%

Doornite dveře 2/3 sklo fólie dub sonoma 110 P, DTD, BB zámek

kód zboží: F1HMF2.110P1D
Interiérové dveře Doornite prosklené 2/3 sklo v povrchové úpravě fólie dekor dub sonoma. Jednokřídlé prosklené dveře 110 pravé s výplní lehčená DTD opatřeny mezipokojovým zámkem.
7 623,00 Kč 5 564,79 Kč/ks
6 300,00 Kč 4 599,00 Kč/ks bez DPH
- + ks
obvykle do 5 týdnů
Popis

Jednokřídlé dveře Doornite 2/3 sklo, fólie dub sonoma, DTD, BB

Klasické prosklené dveře s polodrážkou určené pro všechny interiéry. Dveře ze 2/3 prosklené jsou vyplněny lehčenou dutinovou deskou, která je oproti voštině odolnější vůči průniku tepla a hluku. Tyto dveře jsou vhodné pro místa s častějším používáním. Povrch kašírovací fólie v barvě dub sonoma je díky své ceně velice žádanou povrchovou úpravou dveří, ale i přes to je třeba zvážit, kde budou dveře umístěny. Kašírovací fólie není tak pevná jako CPL laminát a pokud vlastníte domácí zvířatko je CPL laminát tou lepší variantou.

Nedílnou součástí dveří jsou obložkové zárubně, které můžete vybírat ve stejném barevném provedení jako dveře. Obložkové zárubně s polodrážkou jsou nejpoužívanějším typem zárubně pro obložení stěn z klasického zdiva nebo sádrokartonu.

!!! Námi zobrazovaná fota odstínů jsou ilustrativní. Odstíny se mohou lišit od skutečnosti podle výrobce a nastavení Vašeho monitoru. Výroba dveří i zárubní je na zakázku, při chybné objednávce nelze zboží vyměnit ani vrátit zpět !!!

Parametry dveří Doornite 2/3 sklo fólie, DTD

  • Výplň dveří: lehčená DTD tvořená dutinovou výtlačně lisovanou dřevotřískovou deskou. Tato výplň se vyznačuje vyšší tuhostí a mechanickou odolností, než výplň voštinová
  • Povrchová úprava dveří: Kašírovací fólie, při jejíž výrobě se používají ekologické organické barvy a dekorační papíry, které jsou po potisku podrobeny lakování
  • barevné provedení fólie dub sonoma
  • Zasklívání: do poznámky k objednávce prosím zadejte vybraný druh skla - kůra čira, chinchilla, sklo pískované, průhledné nebo screen bez příplatku, zasklení mastercarre s příplatkem
  • Rámečky z MDF
  • Příslušenství v ceně: Dveře jsou opatřeny mezipokojovým zámkem BB, tři závěsy
  • Konstrukce dveří: MDF rám opláštěný HDF deskou + výplň DTD
  • Tloušťka dveří: 39 mm
  • Rozteč zámku: 72 mm
  • Křídlo je možné dodávat jak v jednokřídlé, tak v dvoukřídlé variantě. Variantu pro posuvné dveře naceníme individuálně.
Parametry a specifikace
šířka110 cm
barvadub sonoma
výplňlehčená DTD
Doprava a platba
  DOORNITE
Doprava - 454,- Kč/ks
Platba - předem
Osobní odběr - výrobní závod Doornite Jihlava
Vykládka zboží - vykládku zboží si musí zajistit kupující sám