Kategorie
NEJstavebniny (https://www.nejstavebniny.cz/)
«
Doornite dveře plné fólie dub sonoma 110 P, DTD, WC zámek
-27%
-27%

Doornite dveře plné fólie dub sonoma 110 P, DTD, WC zámek

kód zboží: F1HMF.110P5D
Interiérové plné dveře Doornite v povrchové úpravě fólie dekor dub sonoma. Jednokřídlé plné dveře 110 pravé s pevnější a odolnější výplní lehčená DTD opatřeny WC zámkem.
4 628,25 Kč 3 378,62 Kč/ks
3 825,00 Kč 2 792,25 Kč/ks bez DPH
- + ks
obvykle do 5 týdnů
Popis

Jednokřídlé plné dveře Doornite fólie dub sonoma, DTD, WC

Klasické plné dveře Doornite s polodrážkou určené pro všechny interiéry. Dveře jsou vyplněny lehčenou dutinovou deskou, která je oproti voštině odolnější vůči průniku tepla a hluku. Tyto dveře jsou vhodné pro místa s častějším používáním. Povrch kašírovací fólie v barvě dub sonoma je díky své ceně velice žádanou povrchovou úpravou dveří, ale i přes to je třeba zvážit, kde budou dveře umístěny. Kašírovací fólie není tak pevná jako CPL laminát a pokud vlastníte domácí zvířatko je CPL laminát tou správnou volbou.

Nedílnou součástí dveří jsou obložkové zárubně, které můžete vybírat ve stejném barevném provedení jako dveře. Obložkové zárubně s polodrážkou jsou nejpoužívanějším typem zárubně pro obložení stěn z klasického zdiva nebo sádrokartonu.

!!! Námi zobrazovaná fota odstínů jsou ilustrativní. Odstíny se mohou lišit od skutečnosti podle výrobce a nastavení Vašeho monitoru. Výroba dveří i zárubní je na zakázku, při chybné objednávce nelze zboží vyměnit ani vrátit zpět !!!

Parametry plných dveří Doornite fólie, DTD

  • Výplň dveří: lehčená DTD tvořená dutinovou výtlačně lisovanou dřevotřískovou deskou. Tato výplň se vyznačuje vyšší tuhostí a mechanickou odolností, než výplň voštinová
  • Povrchová úprava dveří: Kašírovací fólie, při jejíž výrobě se používají ekologické organické barvy a dekorační papíry, které jsou po potisku podrobeny lakování
  • barevné provedení fólie dub sonoma
  • Příslušenství v ceně: Dveře jsou opatřeny WC zámkem, tři závěsy
  • Konstrukce dveří: MDF rám opláštěný HDF deskou + výplň DTD
  • Tloušťka dveří: 39 mm
  • Rozteč zámku: 72 mm
  • Křídlo je možné dodávat jak v jednokřídlé, tak v dvoukřídlé variantě. Variantu pro posuvné dveře naceníme individuálně.
Parametry a specifikace
šířka110 cm
barvadub sonoma
výplňlehčená DTD
Doprava a platba
  DOORNITE
Doprava - 454,- Kč/ks
Platba - předem
Osobní odběr - výrobní závod Doornite Jihlava
Vykládka zboží - vykládku zboží si musí zajistit kupující sám