Kategorie
NEJstavebniny (https://www.nejstavebniny.cz/)
«
Doporučujeme
DUAL 6 mm 6000x2100 mm čirá
-26%
-26,5%

DUAL 6 mm 6000x2100 mm čirá

kód zboží: 2710111

Dutinková polykarbonátová deska Guttagliss DUAL BOX 6 mm čirá o rozměru 6000x2100 mm. Desky Guttagliss vhodné pro zateplené prosklení stěn skleníků nebo nenáročná zatstřešení pergol, přístřešků, vchodových stříšek. Jednostranný UV ochranný filtr.

422,39 Kč 310,45 Kč/m2
349,08 Kč 256,57 Kč/m2 bez DPH
- + ks
- + m2
1 ks = 12.6 m2
12.6 m2 v balení
obvykle do 5 prac. dnů
Popis

Polykarbonátová deska Guttagliss DUAL BOX 6 mm čirá

Polykarbonátové desky Guttagliss DUAL BOX jsou ideálním řešením pro zateplené prosklení stěn, případně střech, kde raději doporučujeme desky o tloušťce 8 a více mm. Desky Guttagliss DUAL BOX vyrobené z mimořádně pružného, pevného a nárazuvzdorného polykarbonátu (PCB). Lícová strana pak obsahuje za tepla nanášený (koextrudovaný) UV ochranný film.

Dutinkové desky Guttagliss DUAL BOX propouští velmi mnoho viditelného světla, ale zabraňuje průniku tepelné složky záření právě díky ochrannému UV filmu. Vytváří tak ideální prosvětlené prostředí s minimalizováním skleníkového efektu.

Dutinková struktura desek Guttagliss zároveň zabezpečuje v zimě udržení tepelné energie uvnitř a šetří tak náklady na vytápění. Polykarbonátové desky je možné idividuálně krátit, tento požadavek stačí připsat do poznámky objednávky (doba dodání se prodlužuje cca o 2-3 dny)

  • čirý polykarbonát 6 mm
  • jednostranná UV ochrana
  • povrch hladký
  • Sklon střechy 10° (minimálně 7°)
  • Termoizolační schopnosti
  • Mimořádně pružný, pevný a nárazuvzdorný materiál
  • Pro zateplené prosklení stěn
  • jednostranná UV ochrana

Montáž polykarbonátové desky Guttagliss DUAL BOX

Před samotnou instalací je třeba otevřené konce dutnek uzavřít a utěsnit ventilační páskou. Na dřevěnou konstrukci (latě, kontralatě) umístěte pěnovou pásku nebo pryžový pás. Desky klademe vždy dutinkami ve směru spádu zastřešení. Mezi jednotlivými deskami necháváme dilatační mezeru 20 mm, kterou překryjeme přítlačnou lištou s pryžovým těsněním. Kotvíme nerez vruty V2A po 330 mm uprostřed přítlačné lišty viz obr. upevnění dutinkové polykarbonátové desky.

Doprava a platba
  GUTTA
Doprava lehká - 299,- Kč 
Doprava těžká - 799,- Kč střešní šindel, asfaltové pásy, polykarbonát, plechová krytina, skleníky
Doprava zdarma - od 10.900.- Kč
Platba dobírkou - předem nebo dobírkou
Osobní odběr - ne