Dům a zahrada

Dům a zahrada

V sekci dům a zahrada najdete výrobky od dodavatelů jako je LanitPlast, Gutta, Vollia LLC, Onduline. Naleznete zde potřebné vybavení pro zahrádkáře, kvalitní polykarbonátové skleníky, zatravňovací tvárnice, obrubníky, gumovou dlažbu, stínící sítě na plot nebo dřevěné domky na nářadí.

Dopřejte si relaxaci pod pergolou, hliníkové pergoly jsou vhodné na každou zahradu. Výběr z různých velikostí volně stojící nebo pro montáž ke zdi. Součástí každého domu nebo zahrady je sekačka na trávu a různé zahradní náčiní, proto jsme do našeho sortimentu nově zahrnuli zahradní domky na nářadí.

Nabízíme zboží pro finální úpravy na Vašem domě, terase nebo zahradě. Doporučujeme kvalitní zahradní nábytek Prowood s dlouhou životností, který je vyroben ze speciálně upraveného masivního dřeva ThermoWood, které je právě určené pro venkovní používání. Děti jistě potěší kvalitní dřevěné hřiště se skluzavkou, houpačkou nebo dřevěný domeček.   

Pro zahradu, zpevňování parkovacích ploch, cest nebo chodníků nabízíme zatravňovací dlažbu v zelené barvě, která nenarušuje přírodní ráz. Za pomoci plastového obrubníku můžete vytvářet chodníčky, rozdělovat zahraní plochy. Geotextílie Vám následně usnadní práci při pletí, zabraňuje prorůstání plevele na sklakách, chodnících atd.

Bezpečnost kolem bazénu a na dětském hřišti vám zajistí měkké gumové dlaždice s protiskluznou úpravou. Dlaždice jsou zdravotně nezávadné a běžně se používají na veřejných sportovištích a detských křištích. 


 • Venkovní dlažby a obrubníky Venkovní dlažby a obrubníky
 • Zahradní nábytek Zahradní nábytek
 • Zahradní skleníky Zahradní skleníky
 • Zahradní domky Zahradní domky
 • Pergoly Pergoly
 • Textílie, ochrané sítě, tkaniny Textílie, ochrané sítě, tkaniny
 • Dětská hřiště Dětská hřiště


Seřadit


 • Gutta plastový kotvící hřeb pro neviditelný obrubník

  Originální plastový kotvící hřeby pro fixaci plastového obrubníku Guttagarden. Doporučujeme použít 3 hřeby na jeden plastový obrubník Guttagarden Original o délce jednoho metru.
  Naše cena s DPH: 5,22 Kč
  Naše cena bez DPH: 4,31 Kč
  Sleva: 33,92%
  Výrobce: GUTTA
 • Gutta kovový kotvící hřeb pro neviditelný obrubník

  Originální kovové hřeby Gutat pro fixaci plastového obrubníku Guttagarden. Doporučujeme použít 3 hřeby na jeden plastový obrubník Guttagarden Original o délce jednoho metru.
  Naše cena s DPH: 7,20 Kč
  Naše cena bez DPH: 5,95 Kč
  Sleva: 33,94%
  Výrobce: GUTTA
 • Gutta parkovací bod Guttagarden

  Gutta parkovací bod Guttagarden je příslušenstvím  pro zatravňovací dlažbu Guttagarden, kde slouží jako organizační bod pro vytyčení parkovacího místa.
  Naše cena s DPH: 15,30 Kč
  Naše cena bez DPH: 12,65 Kč
  Sleva: 10,00%
  Výrobce: GUTTA
 • Gutta závěsné očko pro zahradní skleník Gardentec

  Závěsné očko  pro zahradní skleníky GARDENTEC slouží k navázání provázku nebo lanka, které slouží jako podpěra rostlin. 
  Naše cena s DPH: 23,99 Kč
  Naše cena bez DPH: 19,83 Kč
   
  Výrobce: GUTTA
 • Gutta neviditelný obrubník Guttagarden

  Gutta neviditelný obrubník Guttagarden je plastový obrubník pro tzv. neviditelné zakončení okrajů, který najde využití v každé zahradě. Lze s ním zakončovat zámkové a zatravňovací dlažby.
  Naše cena s DPH: od 40,63 Kč
  Naše cena bez DPH: od 33,58 Kč
  Sleva: 41,00%
  Výrobce: GUTTA
 • Gutta zatravňovací dlažba Guttagarden Terragrid 30,2x30,2x3,7 cm černá

  Unikátní zatravňovací tvárnice Guttagarden Terragrid  černá o rozměrech  302 x 302 x 37 mm  použití na soukromé pozemky, chodníky hřiště atd. Možnost dvojí instalace přímým položením na trávník nebo odstranění vrchní zeminy a zaházet. Dlaždice jsou pojezdné až 160 t/m2. 
  Naše cena s DPH: 46,64 Kč
  Naše cena bez DPH: 38,54 Kč
  Sleva: 12,00%
  Výrobce: GUTTA
 • Gutta Rasenwabe zatravňovací tvárnice 56cm x 38cm

  Plastová zatravňovací dlažba Gutta Rasenwabe  o rozměru 560 x 380 x 54 mm, která zajišťuje maximální stabilitu při pojezdu a parkování vozidel . Dlažba vhodná k zpevnění svahu, zahradní cesty, dvory atd.
  Naše cena s DPH: od 47,52 Kč
  Naše cena bez DPH: od 39,27 Kč
  Sleva: 12,00%
  Výrobce: GUTTA
 • Gutta Plotex stínící síť na plot zelená 1,8x30 m

  Gutta stínící tkanina 50% Plotex 54 m2 poskytuje sluneční ochranu . Zelená stínící tkanina s 50 % zastíněním  určená pro dočasné oplocení nebo snížení průhlednosti plotů.  
  Naše cena s DPH: 49,41 Kč
  Naše cena bez DPH: 40,83 Kč
  Sleva: 5,00%
  Výrobce: GUTTA
 • Gutta stínící tkanina 90% Bahia zelená

  Gutta stínící tkanina 90% Bahia zelená  poskytuje účinnou sluneční ochranu. Zelená stínící tkanina s 90% zastínění, kde zabraňuje rozeznání detailů osob a věcí. UV stabilita, zesílené okraje, dlouhá životnost, vysoká pevnost. 
  Naše cena s DPH: 55,66 Kč
  Naše cena bez DPH: 46,00 Kč
  Sleva: 19,35%
  Výrobce: GUTTA
 • Gutta skleníková fólie Gitterfolie

  Gutta skleníková fólie Gitterfolie  je extra silná a odolná fólie se zesílenou mřížkou 6x8 mm pro zakrývání skleníků , výrobu pařenišť a fóliovníků. Gitterfolie se zesíleným okrajem proti přetitržení s extra UV stabilitou .
  Naše cena s DPH: od 64,00 Kč
  Naše cena bez DPH: od 52,89 Kč
   
  Výrobce: GUTTA
 • Gutta zatravňovací dlažba Guttagarden Original

  Originální zatravňovací tvárnice Guttagarden o rozměrech 500 x 500 x 62 mm pojezdá, určena k zatravnění parkovacích ploch, příjezdových cest ke garážím, chodníkům v zahradách a parcích, sportovních - výstavních ploch.
  Naše cena s DPH: od 71,28 Kč
  Naše cena bez DPH: od 58,91 Kč
  Sleva: 12,00%
  Výrobce: GUTTA
 • MEA zatravňovací dlažba SALVAPRATO 50x50x3,9 cm

  Mea SALVAPRATO jsou lehké plastové zatravňovací tvárnice , snadno se pokládají a jsou extrémně odolné. Možnost pojezdu i nákladními auty. Šetří Váš trávník a umožní snadnou údržbu.  
  Naše cena s DPH: 79,86 Kč
  Naše cena bez DPH: 66,00 Kč
  Sleva: 25,00%
  Výrobce: MEA Water
Náš sortiment

Střešní krytiny a doplňky
> >

Kontakt

NEJprodavač
 
+420605299823