Textílie, stínící sítě, mulčovací tkaniny

Textilie a fólie

V sekci textilie a fólie naleznete různé zahradní textilie s vysokou životnností, které především využívají zahrádkáři pod mulčovací kůru, kamenivo a všude tam, kde chceme zamezit prorůstání plevele. Velice oblíbené jsou stínící tkaniny na plot s různou průhledností až do 90%, umělý rákos ochrání Vaše soukromí před sluncem prachem i nežádoucími pohledy. 


Seřadit


 • Gutta zahradní textilie Agrotex

  Geotextílie Agrotex  ze 100% polypropylenu   je speciální  porézní netkaná textilie  s vysokou životností.  Zahradní textilie Agrotex se používá v  zahradnictví  ve sklenících, pod mulčovací kůru, kamenivo, pro zahrádkáře i velkopěstitele.
  Naše cena s DPH: od 10,50 Kč
  Naše cena bez DPH: od 8,68 Kč
  Sleva: 25,00%
  Výrobce: GUTTA
 • Gutta zahradní textilie Agroguttex

  Gutta Agroguttex  speciální porézní tkanina z polypropylenových pásků s vysokou životností.  Textilie Guttatex  vhodná pro  zahradu  i skleníky UV stabilní,  propouští vodu . Guttatex vhodná pro  zakrývání zeminy  neovlivňuje kvalitu závlahové vody.
  Naše cena s DPH: od 24,01 Kč
  Naše cena bez DPH: od 19,84 Kč
  Sleva: 24,97%
  Výrobce: GUTTA
 • Gutta geotextilie Guttatex Garden 1x10 m

  Geotextílie z netkaného polyesteru Guttatex Garden šedá . Používá se především jako separační vrstva pro stavbu či  zahradu . Nepodléhá plísním ani hnilobě ochrana proti plevelu .
  Naše cena s DPH: 25,29 Kč
  Naše cena bez DPH: 20,90 Kč
  Sleva: 19,99%
  Výrobce: GUTTA
 • Gutta stínící tkanina 90% Bahia zelená

  Gutta stínící tkanina 90% Bahia zelená  poskytuje účinnou sluneční ochranu. Zelená stínící tkanina s 90% zastínění, kde zabraňuje rozeznání detailů osob a věcí. UV stabilita, zesílené okraje, dlouhá životnost, vysoká pevnost. 
  Naše cena s DPH: 55,66 Kč
  Naše cena bez DPH: 46,00 Kč
  Sleva: 19,35%
  Výrobce: GUTTA
 • Gutta skleníková fólie Gitterfolie

  Gutta skleníková fólie Gitterfolie  je extra silná a odolná fólie se zesílenou mřížkou 6x8 mm pro zakrývání skleníků , výrobu pařenišť a fóliovníků. Gitterfolie se zesíleným okrajem proti přetitržení s extra UV stabilitou .
  Naše cena s DPH: od 64,00 Kč
  Naše cena bez DPH: od 52,89 Kč
   
  Výrobce: GUTTA
 • Gutta Guttaplane Standard zakrývací plachta zelená

  Zakrývací plachta Guttaplane Standard  je univerzální tkaná  plachta s oky  po celém obvodu. Guttaplane Standart je UV stabilní, barva lícu  zelená , rub šedozelá,  zdvojené okraje  pro vyšší pevnost.
  Naše cena s DPH: od 77,97 Kč
  Naše cena bez DPH: od 64,44 Kč
   
  Výrobce: GUTTA
Náš sortiment

Střešní krytiny a doplňky
> >

Kontakt

NEJprodavač
 
+420605299823