Polykarbonátové skleníky LANITPLAST

Zahradní skleníky LANITPLAST

Firma LanitPlast nabízí kvalitní zahradní skleníky z komůrkového polykarbonátu o síle 4 nebo 6 mm. Polykarbonát s doloženou českou certifikací vhodný pro pěstování nezávadné zeleniny, opatřen silným UV filtrem, nekřehne, nežloutne. Polykarbonát se zárukou 10 let na nerozbitnost krupobitím. Konstrukce skleníků je tvořena z pozinkovaného ocelového plechu.

Skleníky z polykarbonátu LanitPlast s dlouhou životností můžete vybírat buď obloukové nebo sedlové s dveřmi na pantech. Zahradní skleníky zajistí dostatečnou ochranu Vaší zelenině před nepřízni počasí a díky tepelně-izolačnímu polykarbonátu prodlouží pěstitelskou sezónu.


Seřadit


 • Lanitplast zahradní skleník DODO BIG (PC 4 mm) šedý

  Lanitplast zahradní skleník DODO BIG s šedou hliníkovou konstrukcí a výplní z polykarbonátu o síle 4 mm . Kvalitní provedení zahradního skleníku zajišťuje dlouhou životnost , odolnost proti povětrnostním vlivům, tepelně izolační schopnost a nezávadnost.
  Naše cena s DPH: 7 172,88 Kč
  Naše cena bez DPH: 5 928,00 Kč
  Sleva: 32,07%
  Výrobce: LanitPlast
 • Lanitplast zahradní skleník KYKLOP (PC 4 mm)

  Akce
  Lanitplast zahradní skleník KYKLOP (PC 4 mm)
  Lanitplast zahradní skleník KYKLOP z dutinkového polykarbonátu MARLON  LONGLIFE 4 mm. Kvalitní obloukový skleník s robustní ocelovou konstrukcí, který nevyžaduje tvorbu základny.
  Naše cena s DPH: od 7 371,00 Kč
  Naše cena bez DPH: od 6 091,74 Kč
  Sleva: 26,21%
  Výrobce: LanitPlast
 • Lanitplast zahradní skleník KYKLOP (PC 6 mm)

  Lanitplast zahradní skleník KYKLOP z dutinkového polykarbonátu MARLON LONGLIFE 6 mm. Kvalitní obloukový skleník s robustní ocelovou konstrukcí, který nevyžaduje tvorbu základny.
  Naše cena s DPH: od 10 119,00 Kč
  Naše cena bez DPH: od 8 362,81 Kč
  Sleva: 20,53%
  Výrobce: LanitPlast
Náš sortiment

Střešní krytiny a doplňky
> >

Kontakt

NEJprodavač
 
+420605299823