Zahradní skleníky VOLYA

Zahradní skleníky VOLYA

Velice odolné skleníky ruské výrobní značky Volya, které nevyžadují stavbu základů. Oproti běžně prodávaným zahradním skleníkům má skleník Volya obloukovou konstrukci z bezúdržbových pozinkovaných profilů, která je ideální pro umístění do vyšších poloh. Opláštění skleníku je z dutinkového polykarbonátu v tloušťce 4 mm.

Výhody polykarbonátových skleníků

V dnešní době velice oblíbené polykarbonátové skleníky přináší plno výhod oproti dříve používaným skleníkům se skleněnou výplní. Jedna z největších výhod skleníků z dutinkového polykarbonátu je jistě příznivá cena, ale základem pro pěstitele je jistě termo-izolační vlastnost, kdy skleněná výplň dosahuje výrazně menší tepelně izolační vlastnosti než dutinkový polykarbonát, to znamená i kratší období pro samotné pěstování.
Zahradní skleníky z polykarbonátu jsou odolné, pružné a velice dobře odolávají nepřízni počasí jako je silný vítr, sníh nebo krupobití. Samotná bezpečnost je vyšší díky plastu, jelikož polykarbonát se nijak netříští a snáší větší mechanickou zátěž např. náraz motyčky, kroupy nebo jen neopatrnost, zejmená pak pokud se poblíž skleníku budou pohybovat malé děti.


Seřadit


 • Větrací okno pro zahradní skleník TRJOSKA

  Větrací okno pro zahradní skleník TRJOSKA. Rám okenní konstrukce vyroben ze stejného materiáli jako skleník Trjoska z profilované pozinkované oceli. Originální střešní větrací okno Trjoska 1050 x 650 mm.
  Naše cena s DPH: 990,00 Kč
  Naše cena bez DPH: 818,18 Kč
   
  Výrobce: VOLYA LLC
 • Větrací okno pro zahradní skleník Betta

  Větrací okno pro zahradní skleník Betta. Rám okenní konstrukce vyroben ze stejného materiáli jako skleník Betta z hranatých trubkových profilů. Originální střešní větrací okno Betta 1000 x 750 mm.
  Naše cena s DPH: 1 101,00 Kč
  Naše cena bez DPH: 909,92 Kč
   
  Výrobce: VOLYA LLC
 • Sada těsnění pro skleníky Volya LLC

  Volya LLC originální těsnění pro skleníky Dvushka, Econom, 2DUM. Doplňkové příslušenství pro dokonalé těsnění kolem dveří, oken, čelní a zadní stěny konstrukce skleníku.
  Naše cena s DPH: 1 323,00 Kč
  Naše cena bez DPH: 1 093,39 Kč
   
  Výrobce: VOLYA LLC
 • Volya LLC zahradní skleník ECONOM

  Doprava zdarma
  Volya LLC zahradní skleník ECONOM
  Zahradní skleník Volya LLC ECONOM  +  doprava zdarma je obloukový skleník s dlouhou životností a vynikající izolační schopností. Skleník Econom  z polykarbonátu 4 mm, který je zdravotně nezávadný.
  Naše cena s DPH: od 8 819,99 Kč
  Naše cena bez DPH: od 7 289,25 Kč
  Sleva: 10,00%
  Výrobce: VOLYA LLC
 • Volya LLC zahradní skleník BETTA

  Doprava zdarmaTip
  Volya LLC zahradní skleník BETTA
  Zahradní skleník z polykarbonátu s obloukovou trubkovou konstrukcí. Skleník Volya LLC Betta opláštěn čirým dutinkovým polykarbonátem o tloušťce 4 mm. Obloukový skleník Betta s dovoleným zatížením 170 kg/m2.
  Naše cena s DPH: od 9 201,18 Kč
  Naše cena bez DPH: od 7 604,28 Kč
  Sleva: 10,00%
  Výrobce: VOLYA LLC
 • Volya LLC zahradní skleník 2DUM

  Doprava zdarma
  Volya LLC zahradní skleník 2DUM
  Zahradní skleník Volya LLC 2DUM z polykarbonátu o tloušťce 4 nebo 6 mm. Velice odolný obloukový skleník s ocelovou konstrukcí o šířce 3 m zajišťuje dostatek prostoru. Pro skleník Volya LLC 2DUM není nutno tvořit základnu, profily se zakopávají 35 cm do země.
  Naše cena s DPH: od 11 338,01 Kč
  Naše cena bez DPH: od 9 370,26 Kč
  Sleva: 10,00%
  Výrobce: VOLYA LLC
 • Volya LLC zahradní skleník TRJOSKA

  Doprava zdarma
  Volya LLC zahradní skleník TRJOSKA
  Volya LLC obloukový zahradní skleník Trjoska s vysokou odolností 180kg/m2 a zjednodušenou konstrukcí, snadná montáž bez základů. Díky dutinkovému polykarbonátu o síle 4 nebo 6 mm s UV ochranou je velmi odolný vůči stárnutí . 
  Naše cena s DPH: od 12 179,34 Kč
  Naše cena bez DPH: od 10 065,57 Kč
  Sleva: 10,00%
  Výrobce: VOLYA LLC
Náš sortiment

Střešní krytiny a doplňky
> >

Kontakt

NEJprodavač
 
+420605299823