Zahradní skleníky VOLYA

Zahradní skleníky VOLYA

Velice odolné skleníky ruské výrobní značky Volya, které nevyžadují stavbu základů. Oproti běžně prodávaným zahradním skleníkům má skleník Volya obloukovou konstrukci z bezúdržbových pozinkovaných profilů, která je ideální pro umístění do vyšších poloh. Opláštění skleníku je z dutinkového polykarbonátu v tloušťce 4 mm.

Výhody polykarbonátových skleníků

V dnešní době velice oblíbené polykarbonátové skleníky přináší plno výhod oproti dříve používaným skleníkům se skleněnou výplní. Jedna z největších výhod skleníků z dutinkového polykarbonátu je jistě příznivá cena, ale základem pro pěstitele je jistě termo-izolační vlastnost, kdy skleněná výplň dosahuje výrazně menší tepelně izolační vlastnosti než dutinkový polykarbonát, to znamená i kratší období pro samotné pěstování.
Zahradní skleníky z polykarbonátu jsou odolné, pružné a velice dobře odolávají nepřízni počasí jako je silný vítr, sníh nebo krupobití. Samotná bezpečnost je vyšší díky plastu, jelikož polykarbonát se nijak netříští a snáší větší mechanickou zátěž např. náraz motyčky, kroupy nebo jen neopatrnost, zejmená pak pokud se poblíž skleníku budou pohybovat malé děti.


Seřadit


 • Sada těsnění pro skleníky Volya LLC

  Volya LLC originální těsnění pro skleníky Dvushka, Econom, 2DUM. Doplňkové příslušenství pro dokonalé těsnění kolem dveří, oken, čelní a zadní stěny konstrukce skleníku.
  Naše cena s DPH: 1 283,31 Kč
  Naše cena bez DPH: 1 060,59 Kč
  Sleva: 3,00%
  Výrobce: VOLYA LLC
 • Volya LLC zahradní skleník DVUSHKA

  Doprava zdarma
  Volya LLC zahradní skleník DVUSHKA
  Zahradní skleník Volya LLC DVUSHKA je nejmenší model skleníku s šířkou 2 m v délce 2,1m.  Pozinkovaná konstrukce osazená polykarbonátem 4 mm z jedné strany UV stabliní se zárukou 10 let. Polykarbonátový skleník Volya LLC Dvushka nevyžaduje stavbu základů.
  Naše cena s DPH: od 7 962,28 Kč
  Naše cena bez DPH: od 6 580,40 Kč
  Sleva: 13,00%
  Výrobce: VOLYA LLC
 • Volya LLC zahradní skleník BETTA

  Doprava zdarmaTip
  Volya LLC zahradní skleník BETTA
  Zahradní skleník z polykarbonátu s obloukovou trubkovou konstrukcí. Skleník Volya LLC Betta opláštěn čirým dutinkovým polykarbonátem o tloušťce 4 mm. Obloukový skleník Betta s dovoleným zatížením 170 kg/m2.
  Naše cena s DPH: od 8 894,47 Kč
  Naše cena bez DPH: od 7 350,80 Kč
  Sleva: 13,00%
  Výrobce: VOLYA LLC
 • Volya LLC zahradní skleník ECONOM

  Doprava zdarma
  Volya LLC zahradní skleník ECONOM
  Zahradní skleník Volya LLC ECONOM  +  doprava zdarma je obloukový skleník s dlouhou životností a vynikající izolační schopností. Skleník Econom  z polykarbonátu 4 mm, který je zdravotně nezávadný.
  Naše cena s DPH: od 8 973,18 Kč
  Naše cena bez DPH: od 7 415,85 Kč
  Sleva: 13,00%
  Výrobce: VOLYA LLC
 • Volya LLC zahradní skleník 2DUM

  Doprava zdarma
  Volya LLC zahradní skleník 2DUM
  Zahradní skleník Volya LLC 2DUM z polykarbonátu o tloušťce 4 nebo 6 mm. Velice odolný obloukový skleník s ocelovou konstrukcí o šířce 3 m zajišťuje dostatek prostoru. Pro skleník Volya LLC 2DUM není nutno tvořit základnu, profily se zakopávají 35 cm do země.
  Naše cena s DPH: od 10 960,11 Kč
  Naše cena bez DPH: od 9 057,94 Kč
  Sleva: 13,00%
  Výrobce: VOLYA LLC
 • Volya LLC zahradní skleník TRJOSKA

  Doprava zdarma
  Volya LLC zahradní skleník TRJOSKA
  Volya LLC obloukový zahradní skleník Trjoska s vysokou odolností 180kg/m2 a zjednodušenou konstrukcí, snadná montáž bez základů. Díky dutinkovému polykarbonátu o síle 4 mm s UV ochranou je velmi odolný vůči stárnutí . 
  Naše cena s DPH: od 11 773,36 Kč
  Naše cena bez DPH: od 9 730,05 Kč
  Sleva: 13,00%
  Výrobce: VOLYA LLC
Náš sortiment

Střešní krytiny a doplňky
> >

Kontakt

NEJprodavač
 
+420605299823