Dveře a zárubně Vasco Doors

Interiérové dveře a zárubně Vasco Doors 

Dveře jsou dominantou každé místnosti a nesporným designovým doplňkem vašeho životního prostoru. Není jistě třeba zdůrazňovat jak důležitý je každý detail při výběru tohoto důležitého prvku, jak těžké je vdechnout vašemu domácímu prostředí tu správnou atmosféru a osobitost. Mnohdy se pak dostanete do pozice, kdy vybíráte mezi vzhledem produktu, cenou či kvalitou.

Řešením jsou dveře Vasco Doors, které nabízí velice širokou paletu kvalitních produktů se skvělými vlastnostmi za slušné ceny. Díky kombinaci masivního dřeva s PDF deskou dosahuje rám dveří velmi vysoké pevnosti. Tento extra pevný rám zajišťuje dveřím Vasco Door několikanásobně delší životnost oproti dveřím lehčí konstrukce, která používá děrovanou dřevotřísku nebo papírovou voštinu.

V naší nabídce naleznete jak jednokřídlé, tak dvoukřídlé interiérové dveře v různých variantách barev a vzhledu. Pro celkově vyvážený vzhled doporučujeme využití široké nabídky obložkových zárubní Vasco Doors v identických dekorech. 

Jak správně vybrat dveře podle orientace levé nebo pravé?

  • při pohledu ze širší strany dveří se dveřní závěsy (panty) nacházejí na levé straně jsou to dveře LEVÉ
  • při pohledu ze širší strany dveří se dveřní závěsy (panty) nacházejí na pravé straně jsou to dveře PRAVÉ

Zjednodušeně lze říci, že když se ke dveřím postavíte tak, aby se otevíraly směrem k vám, pokud jsou panty na levé straně jsou tyto dveře levé, pokud jsou panty na pravé straně jedná se o dveře pravé.

Další rady pro správný výběr dveří a zárubní najdete v našem návodu.
Toto oddělení je prázdné.

Náš sortiment

Střešní krytiny a doplňky
> >

Kontakt

NEJprodavač
 
+420605299823