Kategorie
NEJstavebniny (https://www.nejstavebniny.cz/)
«
Dveře Doornite Vertika sklo fólie dub sonoma 110 P, DTD, BB zámek
-27%
-27%

Dveře Doornite Vertika sklo fólie dub sonoma 110 P, DTD, BB zámek

kód zboží: VSFDSD1.110P

Doornite interiérové dveře VERTIKA sklo v povrchové úpravě fólie dekor dub sonoma. Prosklené interiérové dveře 110 pravé s pevnější a odolnější výplní DTD jsou opatřeny mezipokojovým zámkem.

8 288,50 Kč 6 050,61 Kč/ks
6 850,00 Kč 5 000,50 Kč/ks bez DPH
- + ks
obvykle do 5 týdnů
Popis

Dveře Doornite Vertika sklo, fólie dub sonoma, DTD, BB

Jednokřídlé dveře Vertika sklo s povrchovou úpravou nakašírované fólie dub sonoma, jsou kvalitní interiérové dveře firmy Doornite vhodné do každého interiéru. Vybírat můžete z mnoha barev dřevěných dekorů. Rámeček dveří z MDF materiálu potažen stejnou fólií jako dveřní křídlo. Odolná výplň dveří z lehčeného DTD.

Nedílnou součástí dveří jsou obložkové zárubně, které můžete vybírat ve stejném barevném provedení jako dveře. Obložkové zárubně s polodrážkou jsou nejpoužívanějším typem zárubně pro obložení stěn z klasického zdiva nebo sádrokartonu.

!!! Námi zobrazovaná fota odstínů jsou ilustrativní. Odstíny se mohou lišit od skutečnosti podle výrobce a nastavení Vašeho monitoru. Výroba dveří i zárubní je na zakázku, při chybné objednávce nelze zboží vyměnit ani vrátit zpět !!!

Parametry dveří Doornite Vertika sklo

  • Výplň dveří: lehčená DTD tvořená dutinovou výtlačně lisovanou dřevotřískovou deskou. Tato výplň se vyznačuje vyšší tuhostí a mechanickou odolností, než výplň voštinová
  • Povrchová úprava dveří: kašírovací fólie, při jejíž výrobě se používají ekologické organické barvy a dekorační papíry, které jsou po potisku podrobeny lakování.
  • barevné provedení dub sonoma
  • Příslušenství v ceně: Dveře jsou opatřeny mezipokojovým zámkem BB, tři závěsy.
  • Zasklívání: do poznámky k objednávce prosím zadejte vybranou výplň skla - kůra čira, chinchilla, pískované, průhledné, screen bez příplatku, zasklení mastercarre s příplatkem
  • Konstrukce dveří: MDF rám opláštěný HDF deskou s povrchovou úpravou fólie + výplň DTD
  • Tloušťka dveří: 39 mm
  • Rozteč zámku: 72 mm
  • jedná se o dveře s polodrážkou
  • Křídlo je možné dodávat jak v jednokřídlé, tak v dvoukřídlé variantě. Variantu pro posuvné dveře naceníme individuálně.
Parametry a specifikace
šířka110 cm
výplňlehčená DTD
Doprava a platba
  DOORNITE
Doprava - 454,- Kč/ks
Platba - předem
Osobní odběr - výrobní závod Doornite Jihlava
Vykládka zboží - vykládku zboží si musí zajistit kupující sám