Kategorie
NEJstavebniny (https://www.nejstavebniny.cz/)
«
Akce
Dveře protipožární Doornite plné fólie dub sonoma, FAB zámek

Dveře protipožární Doornite plné fólie dub sonoma, FAB zámek

kód zboží: F1HMFPP

Protipožární plné dveře Doornite dle platné legislativy EI1 30-C0/ EW 30-C0. Povrchová úprava fólie dekor dub sonoma. Kvalitní plné dveře opatřeny zámkem FAB, vhodné i jako vstupní dveře do bytu.

od 4284,01 Kč/ks
od 3540,50 Kč/ks bez DPH
- + ks
obvykle do 5 týdnů
Popis

Protipožární dveře Doornite plné fólie dub sonoma

Jednokřídlé plné dveře Doornite s FAB zámkem. Plné hladké dveře v protipožární úpravě EI1 30-C0/ EW 30-C0 dle platné legislativy. Výplň dveří tvoří plná dřevotřísková deska s příměsí nehořlavých vláken a masivním rámem opatřeným zpěňující protipožární páskou. Povrch dveří tvoří nakašírovaná fólie v barvě dub sonoma.

Nedílnou součástí dveří jsou obložkové zárubně, které můžete vybírat ve stejném barevném provedení jako dveře. Obložkové zárubně s polodrážkou jsou nejpoužívanějším typem zárubně pro obložení stěn z klasického zdiva nebo sádrokartonu.

!!! Námi zobrazovaná fota odstínů jsou ilustrativní. Odstíny se mohou lišit od skutečnosti podle výrobce a nastavení Vašeho monitoru. Výroba dveří i zárubní je na zakázku, při chybné objednávce nelze zboží vyměnit ani vrátit zpět !!!

Parametry protipožárních dveří Doornite plné

  • Protipožární dveře typu EI1 30-C0/ EW 30-C0 zkoušky provedeny dle platné legislativy
  • Povrch dveří kašírovací fólie, při jejíž výrobě se používají ekologické organické barvy a dekorační papíry, které jsou po potisku podrobeny lakování. Vzhledem ke své rozmanitosti je kašírovací fólie jednou z nejoblíbenějších na trhu.
  • barevné provedení dub sonoma
  • Tloušťka dveří: 44 mm
  • Zvuková izolace plných dveří: 28 dB
  • Konstrukce dveří: Masivní smrkový rám opatřený zpěňovací protipožární páskou skrytou pod hranovací páskou, opláštěný HDF deskou + výplň výtlačně lisovaná deska s příměsí nehořlavých vláken pro zvýšení odolnosti vůči ohni 5 mm (silnější než standardní výplně)
  • Příslušenství v ceně: FAB zámek (tvoří nedílnou součást dveří), tři závěsy.
  • Rozteč zámku: 72 mm
  • Dveře je možné dodávat i ve dvoukřídlé variantě, do dveří lze vkládat panoramatické kukátko.
Soubory ke stažení
Doprava a platba
  DOORNITE
Doprava - 454,- Kč/ks
Platba - předem
Osobní odběr - výrobní závod Doornite Jihlava
Vykládka zboží - vykládku zboží si musí zajistit kupující sám