Hydroizolační nátěry a chemie

Hydroizolační nátěry a chemie

jsou nátěry, které odpuzují vodu a tím chrání povrch před průnikem vlhkosti. Nejčastěji používaný hydroizolační nátěr v prostorech se zvýšenou vlhkostí jako jsou koupelny, balkony ale i střechy atd.

Nabízíme kvalitní koupelnové hydroizolace Soudal. Extrémně pružnou hydroizolační hmotu na střechu od výrobce Hasoft Střechusprav nebo základovou izolaci, tekutou asfaltovou hydroizolaci pro opravy asfaltových střešních krytin. Vysoce účinnou hydroizolační clonu Vysuš zeď, která proniká do pórů zdiva a tím zabraňuje vzlínání vlhkosti.


Seřadit


 • Hasoft Pustohned

  Hasoft Pustohned  je speciální čistič pro odstraňování skvrn po dokončení zednických prací. Pustohned odstraňuje skvrny od malty, vápna, vodního kemene , výkvětu solí atd. 
  Naše cena s DPH: od 85,27 Kč
  Naše cena bez DPH: od 70,47 Kč
  Sleva: 19,00%
  Výrobce: HASOFT
 • Hasoft vodotěs vodotěsná opravná malta

  Hasoft vodotěs,  vodotěsná opravná malta je jednosložková suchá maltová směs s obsahem krystalizační těsnicí přísady. Vodotěs vyrovnává povrch  a zároveň vytváří nepropustnou izolační vrstvu na betonovém podkladu.
  Naše cena s DPH: od 140,20 Kč
  Naše cena bez DPH: od 115,87 Kč
  Sleva: 19,00%
  Výrobce: HASOFT
 • Hasoft nenasávej odpuzuje vodu

  Hasoft nenasávej odpuzuje vodu je finální vodoodpudivý nátěr na přírodní i umělý kámen (sochařská díla, obklady fasád, kamenné stavby), střešní krytiny, na všechny typy omítek apod.
  Naše cena s DPH: od 202,49 Kč
  Naše cena bez DPH: od 167,35 Kč
  Sleva: 19,00%
  Výrobce: HASOFT
 • Hasoft lepenka v prášku 1k

  Hasoft lepenka v prášku  je  těsnicí suspenze určená pro hydroizolaci nejrůznějších betonových a železobetonových konstrukčních prvků. Lze jí použít i pod keramické obklady jako hydroizolaci na omítky a sádrokartonové desky.
  Naše cena s DPH: od 223,44 Kč
  Naše cena bez DPH: od 184,66 Kč
  Sleva: 19,00%
  Výrobce: HASOFT
 • Hasoft Vysuš zeď krém hydroizolační clona

  Hasoft VYSUŠ ZEĎ KRÉM  pro zhotovení dodatečné vodorovné izolace. Ve zdivu nebo betonu zajišťuje trvalou ochranu proti vzlínání vlhkosti. Vysuš zeď pro trvalou ochranu Vašeho zdiva. 
  Naše cena s DPH: od 323,43 Kč
  Naše cena bez DPH: od 267,30 Kč
  Sleva: 19,00%
  Výrobce: HASOFT
 • Hasoft Vysuš zeď silikátová hydroizolační clona 50 patron

  Hasoft Vysuš zeď 50 patron infúzní clona  je vodný roztok silikonátů ve formě zmrazovacích válcových patron , které se po zmrazení zavádí do vyvrtaných otvorů ve zdivu. Vysuš zeď  ve zdivu taje, proniká do pórů zdiva a vytváří nepropustnou clonu proti vlhkosti.
  Naše cena s DPH: 384,00 Kč
  Naše cena bez DPH: 317,36 Kč
  Sleva: 22,70%
  Výrobce: HASOFT
 • Hasoft lepenka v kýblu

  Hasoft lepenka v kýblu je dvousložková, trvale pružná hydroizolační hmota pro hydroizolaci betonových prvků a jako těsnící vrstva pod keramické obklady a jiné nášlapné vrstvy v koupelnách, bazénech atd.
  Naše cena s DPH: od 386,20 Kč
  Naše cena bez DPH: od 319,17 Kč
  Sleva: 19,00%
  Výrobce: HASOFT
 • Soudal Tekutá lepenka 2K

  Tekutá lepenka 2K značky  SOUDAL   je koupelnová izolace,  hydroizolační  nátěr pro podklady z betonu, omítky, zdivo, sádrokarton apod. Tekutá lepenka vytváří protiradonovou izolaci  a  zabraňuje pronikání vody do staveb a stavebních konstrukcí, vhodná i na balkkony, terasy atd.
  Naše cena s DPH: od 458,47 Kč
  Naše cena bez DPH: od 378,90 Kč
  Sleva: 29,99%
  Výrobce: Soudal
 • Hasoft koupelnová izolace

  Hasoft koupelnová izolace je jednosložková pružná hydroizolační hmota připravena k okamžitému použití. Koupelnová izolace je určená jako izolace proti stékající vodě a na překrytí trhlin v podkladech stavebních materiálů.
  Naše cena s DPH: od 458,81 Kč
  Naše cena bez DPH: od 379,18 Kč
  Sleva: 19,00%
  Výrobce: HASOFT
 • Soudal koupelnová hydroizolace

  Soudal koupelnová hydroizolace  je hydroizolační nátěr určený k tvorbě pružné ochranné vrstvy proti stékající vodě v koupelnách a sprchových koutech. Vytváří souvislou vodotěsnou a trvale pružnou membránu pod dlažbou a obklady .
  Naše cena s DPH: od 492,89 Kč
  Naše cena bez DPH: od 407,35 Kč
  Sleva: 30,00%
  Výrobce: Soudal
 • Hasoft základová Izolace 9 kg - hydroizolace

  Hasoft základová Izolace je tekutá asfaltová hydroizolace vhodná k izolaci sklepů, základů staveb. Základová izolace pro opravy asfaltových střešních krytin.
  Naše cena s DPH: 712,63 Kč
  Naše cena bez DPH: 588,95 Kč
  Sleva: 19,00%
  Výrobce: HASOFT
 • Hasoft střechusprav

  Hasoft střechusprav je jednosložková, trvale extrémně pružná hmota k hydroizolaci střešních krytin na mírně šikmých střechách. Střechusprav je po vyzrání pochozí a trvale odolný proti vodě i povětrnostním vlivům. 
  Naše cena s DPH: od 983,13 Kč
  Naše cena bez DPH: od 812,50 Kč
  Sleva: 19,00%
  Výrobce: HASOFT
Náš sortiment

Střešní krytiny a doplňky
> >

Kontakt

NEJprodavač
 
+420605299823