Katepal hřebenové odvětrání - délka 1 m

Hřebenové odvětrání šindele Katepal
Akce

Katepal hřebenové odvětrání je prvek určený pro nutné odvětrání střechy v jejím hřebenu. Jedná se o plastový díl délky 1,0 m v černé barvě, který je uvnitř opatřen sítí proti pronikání hmyzu do střešního prostoru.

Naše cena s DPH:
319,44 Kč
Naše cena bez DPH:
264,00 Kč


Doprava výrobků Katepal po celé ČR:
Při nákupu za více jak 6400,- Kč a platbě předem - doprava zdarma
Při nákupu za méně jak 6400,- Kča platbě předem - doprava 241,- Kč
Vykládku zboží si musí zajistit kupující sám
Střešní krytinu Katepal nezasíláme na dobírku.

 

ks
Běžná cena:
399,30 Kč
Ušetříte:
79,86 Kč
Sleva:
20,00%
Výrobce:
KATEPAL
Dostupnost:
Obvykle do týdne
Záruka:
2 rokyPopis zboží

Hřebenové odvětrání Katepal

Odvětrání hřebene Katepal má na svých koncích ustavovací zámky a klade se stylem „na tupo“ vedle sebe v celé délce hřebene. Tento prvek by měl být přišroubován k bednění a následně překryt hřebenovým krytím v barvě šindele, které musí být také prokotveno / přišroubováno k bednění. V případě, že laloky hřebenového krytí odstávají, doporučujeme je prolepit lepidly K-36, které naleznete v naší nabídce.

U šindelových střech musí být dodržena ventilace střešního pláště, neboť šindel vytváří na střeše naprosto nepropustnou vrstvu! Tyto odvětrávací prvky jsou tedy nutné, a to i pro střechy, které nemají obydlené podkroví. Odvětrávací plocha tohoto prvku je 335 cm². Tento prvek by měl být aplikován v celé délce hřebene, tak aby byla zajištěna funkční ventilace. 

Asfaltový SBS modifikovaný střešní šindel KATEPAL - Hřebenové odvětrání (délka 1 m) Pro instalaci hřebenového krytí přes tento prvek doporučujeme spolu s hřebenovým odvětráním nakoupit lepenkové hřebíky délky 60 mm, které se používají při aplikaci hřebenové krytí v případě instalace odvětrání střechy pomocí plastového hřebenového odvětrání (délka 1 m), které se musí při aplikaci hřebenového krytí probíjet skrze svůj průřez vysoký cca 35 mm. Asfaltový SBS modifikovaný střešní šindel KATEPAL - Hřebenové odvětrání (délka 1 m)

Alternativou tohoto produktu je odvětrávací tvarovka T3, turbína Lomanco BIB 12, turbína Lomanco BIB 14.

Spotřeba: 
Celková délka hřebene / 1 bm = počet kusů hřebenového odvětrání zaokrouhlený směrem nahoru.

Náš sortiment

Střešní krytiny a doplňky
> >

Kontakt

NEJprodavač
 
+420605299823