Katepal podkladová fólie LiteBase 500

Katepal podkladová fólie LiteBase 500
Akce

Katepal LiteBase 500 podkladová lepenka je podkladová fólie z SBS modifikovaného bitumenu pod šindele KATEPAL se samolepícími okraji, zaručující 30-ti letou záruku střešního pláště. Potřebný produkt - garance záruky 30 let.

Naše cena s DPH:
63,89 Kč / m²
25.00 m² / role
1 597,25 Kč / role
Naše cena bez DPH:
52,80 Kč


Doprava výrobků Katepal po celé ČR:
Při nákupu za více jak 6400,- Kč a platbě předem - doprava zdarma
Při nákupu za méně jak 6400,- Kča platbě předem - doprava 241,- Kč
Vykládku zboží si musí zajistit kupující sám
Střešní krytinu Katepal nezasíláme na dobírku.

 Běžná cena:
79,86 Kč
Ušetříte:
15,97 Kč
Sleva:
20,00%
Výrobce:
KATEPAL
Dostupnost:
Obvykle do týdne
Záruka:
2 rokyPopis zboží

Podkladová lepenka Katepal LiteBase 500

Hydroizolační fólie se samolepícími okraji, to je podkladová lepenka LiteBase 500. Výběr podkladové vrstvy je jedním z nejdůležitějších kroků při konstrukci celého střešního pláště, neboť je zcela zásadní z jakého materiálu je tato podkladová vrstva vyrobena a jak následně pod šindelem po dobu jeho životnosti pracuje.

Originální podkladové vrstvy KATEPAL jsou vyrobeny z totožného materiálu jako šindele KATEPAL, tedy z SBS modifikovaného bitumenu (doporučujeme se vyhýbat podkladovým vrstvám z oxidovaného bitumenu ), čímž je zaručena dokonalá skladba a materiály se navzájem nenarušují.
Jedině v případě použití originálních podkladových vrstev dosáhnete maximální životnosti celého střešního pláště a taktéž Vám bude garantována maximální záruka 30 let.

Popis LiteBase 500

Povrch je z nenasákavé polypropylénové tkaniny, dodává se v rolích návinu 25 x 1 m. Tloušťka je 0,65 mm. Nosnou vložkou je netkaný polyester, střední vrstvy jsou z SBS mod. bitumenu a ve spodní vrstvě je pevná výztuž z netkaného polyesteru, která na spodní straně slouží jako ochrana proti kondenzaci. Váha je 0,5 kg/m2.

Podkladová vrstva má samolepící okraje, díky kterým se docílí maximální hydroizolace spojů. Jsou uvedeny hrubé rozměry role. Při instalaci se doporučuje tuto vrstvu maximálně propnout a finální vrstvu (šindel) instalovat ihned po instalaci této podkladní vrstvy. Alternativou tohoto produktu je KATEPAL U-EL 60/2200.

Spotřeba podkladové lepenky LiteBase 500

Pro výpočet potřebné plochy je potřeba počítat se vzájemnými překryvy a také s určitým odpadem. V zásadě se pro výpočet potřebné plochy podkladové vrstvy používá jednoduchý propočet, a to 1,15-ti násobek čisté plochy střechy (u složitějších střech s úžlabími až 1,20-ti násobek čisté plochy střechy).

Při použití tohoto výrobku garance 30-ti leté záruky! Šindel je vhodné pokládat hned po instalaci této podkladní vrstvy.

Parametry

Parametr Popis
délka 25 m
šířka 1 m
tloušťka pásu 0,65 mm
hmotnost jedné role 12,5 kg
typ asfaltového hydroizolačního pásu podkladní hydroizolační vrstva
typ asfaltové směsi SBS modifikovaný bitumen
typ nosné vložky netkaný polyester
způsob montáže mechanická v kombinaci s lepícími okraji
barva černá

Galerie


Náš sortiment

Střešní krytiny a doplňky
> >

Kontakt

NEJprodavač
 
+420605299823