Kategorie
NEJstavebniny (https://www.nejstavebniny.cz/)
«
Akce
MEA sklepní světlík MULTINORM 3v1 pro hloubku 40 cm, mříž oka 30/10 pochozí
-39%
-39%

MEA sklepní světlík MULTINORM 3v1 pro hloubku 40 cm, mříž oka 30/10 pochozí

kód zboží: 867.H1

Sklepní světlík MEA MULTINORM 3-IN-1 pro hloubku 40 cm s pochozí mříží a oky 30/10 je osvědčený a spolehlivý sklepní světlík, který dodá Vašemu suterénu, sklepu či garáži více světla, vzduchu i bezpečí.

od 6 904,31 Kč 4211,63 Kč/ks
od 5 706,04 Kč 3480,68 Kč/ks bez DPH
- + ks
obvykle do 5 prac. dnů
Popis

 Sklepní světlík MULTINORM 3-IN-1, mříž oka 30/10 pochozí

Nové provedení sklepního světlíku Multinorm 3-IN-1 s pochozím roštem dodáváme v hloubce 40 cm. Hloubkou se myslí vzdálenost od zdi do prostoru. Šířku a výšku světlíku zvolíte dle velikosti otvoru pro okno, kde bude následně světlík instalován. Mnoho let osvědčený a spolehlivý sklepní světlík MEA Multinorm dodá Vašemu suterénu, sklepnímu prostoru nebo garáži více světla a vzduchu.

Výhody světlíku MEA Multinorm

Světlík nebo-li anglický dvorek MEA Multinorm je vyroben z bílého duroplastu vyztuženého skelnými vlákny (UP-GF). Tělo světlíku je absolutně tvarově stabilní a výrazně odolnější. Díky nové konstrukci jsou světlíky MEA o 20% pevnější než světlíky z běžných plastů.

Světlík lze jednoduše instalovat pomocí upevňovací sady, která není součástí balení. Již po mnoho let je světlík osvědčeným a bezpečným řešením pro většinu situací u novostaveb a rekonstrokcí. Se sadou pro vodotěsné ukotvoní lze anglický dvorek použít při vysoké spodní vodě.

Sklepní světlíky s hloubkou 70 cm nemají nový design 

Balení obsahuje

  • sklepní světlík MEA Multinorm hloubka 40 cm
  • pochozí mříž s oky 30/10

Pro správnou montáž sklepního světlíku je třeba zakoupit kotvící upevňovací sadu, odvodňovací přípojku popřípadě protizápachový uzávěr nebo nástavec. Všechny sklepní světlíky MEA Multinorm jsou vybavené otvorem pro připojení odvodňovací přípojky.

Soubory ke stažení
Doprava a platba
  MEA WATER
Doprava - 303,- Kč/objednávka
Platba - předem
Osobní odběr - ne