Kategorie
NEJstavebniny (https://www.nejstavebniny.cz/)
«
Okapní plech Omak PE lesk RAL 9002, 2 m
-30%
-30%

Okapní plech Omak PE lesk RAL 9002, 2 m

kód zboží: OL92L
Okapní plech Omak polyester lesk (25µm) RAL 9002 v délce 2 m je klempířský prvek, který se používá při zakončení plechové střešní krytiny Omak u okapu. Okapní plech pomáhá ke správnému odvodu dešťové vody do okapu.
350,90 Kč 245,63 Kč/ks
290,00 Kč 203,00 Kč/ks bez DPH
- + ks
obvykle do 3 týdnů
Popis

OMAK okapní plech délka 2 m, Polyester Lesk

Omak okapní plech je klempířský prvek, který je vyroben z totožného materiálu jako střešní krytiny Omak při zachování stejné výrobní šarže ocelových svitků tak, aby byl zachován stejný barevný odstín. Použití pří ukončení krytiny u okapu.

Montáž okapové lišty provádíme u okraje střechy buď s přesahem do okapu nebo mimo okapní žlab. Před pokládkou krytiny na lištu nalepíme těsnění, roztažnou pásku nebo butylové těsnění. 

Povrchová úprava POLYESTER LESK

Velice oblíbená, cenově výhodná základní povrchová úprava Polyester Lesk 25 µm v široké škále barev dle vzorníku RAL. Znázorněné barevné odstíny jsou pouze orientační, přesné provedení barev je ve vzornících společnosti Blachdom. Základní ocelové jádro 0,5 mm je oboustranně zinkováno a chemicky upraveno. Spodní vrstva je navíc ošetřena ochranným lakem 7µm. Vrchní pohledová strana plechu se základním ochranným lakem 5µm je navíc doplněna o dvaceti mikronovou dekorační lesklou vrstvu polyesteru.

Parametry Omak okapový plech

  • délka 2000 mm
  • krycí délka 1900 mm
  • rozvinutá šířka 250 mm
  • hmotnost 2,0 kg
  • povrchová úprava - PE Lesk 25µm
  • ocelové jádro 0,5 mm 
Doprava a platba
  BLACHDOM PLUS - OMAK
Doprava - nad 50 m2 krytiny - 1210 Kč I do 50 m2 krytiny nebo doplňky a rovinné plechy (samostatně) - dopravné bude naceněno individuálně 
Platba - předem
Osobní odběr - výrobní závod Blachdom Plus Český Těšín
Vykládka zboží - ano (vykládka zboží je v ceně dopravy)