NEJstavebniny (https://www.nejstavebniny.cz/)
«
Popis
OMAN půdní schody SOLID POLAR
Kvalitní zateplené půdní schody SOLID POLAR umožňují snížit tepelné ztráty díky vysoce zateplenému víku. Koeficient průniku tepla víka Ud=0,36 W/m2*K je jako energeticky usporné okno s trojsklem.
Půdní schody SOLID POLAR jsou vybaveny skládacím kovovým žebříkem, přídavným stupněm a madlem pro snadný a bezpečný přístup do půdních prostor. Půdní schody SOLID POLAR jsou kompletně smontovány a připraveny pro snadnou montáž do stropu.
Konstrukce půdních schodů SOLID POLAR
- 3 dílný kovový žebřík
- hluboké protiskluzové stupně
- přídavný stupeň
- součástí madlo, patky,
- maximální výška podlaží 280 cm
- nosnost 210 kg
- koeficient víka Ud = 0,36 W/m2*K - energeticky úsporné
- speciální uspořádání pružin v rámu zajišťuje hladké otevírání a zavírání víka
- velikost půdních schodů = vnější rozměr rámu - stavební otvor připravte o 2 cm širší
Soubory ke stažení
- bezpecnostni-varovani (18 278 kB)
- certifikace-fsc (647 kB)
- prohlaseni-o-tepene-izolaci (221 kB)
- technicky-list-pudni-schody-oman-solid-polar (223 kB)
Parametry a specifikace
| Šířka | 70 cm |
| Typ | skládací zateplené |
| Součinitel prostupu tepla U | 0,36 W/m2*K |
| Tloušťka poklopu | 86 mm |
| Tloušťka tepelné izolace | 80 mm |
| Barva poklopu | bílá |
| Světlá výška místnosti | 280 cm |
| Maximální zatížení | 210 kg |
| Rádius otevření | 165/169 cm |
| Šířka žebříku | 400 mm |
| Výška rámu | 170 mm |
| Šířka schodu | 361 mm |
| Materiál žebříku | kov |
| Hmotnost | 40 kg |
| Délka | 140 cm |
Doprava a platba
| OMAN |
| Doprava | - váha 0 - 30 kg - 339,- Kč I 30,01 - 60 kg - 660,- Kč I 60,01 a více - 1.380,- Kč |
| Doprava zdarma | - od 26.620,- Kč |
| Platba | - předem |
| Osobní odběr | - ne |






.webp)
