Popis
OMAN půdní schody SOLID TERMO
Kvalitní půdní schody SOLID TERMO s kovovým žebříkem zajistí bezpečný přístup do podkroví. Firma OMAN, jako jediná, nabízí půdní schody s širším žebříkem, tím získáte pohodlnější přístup na půdu. Víko půdních schodů Termo oboustranně v bílé barvě s tepelnou izolací 20 mm.
Součástí půdních schodů Solid Termo je stahovací tyč, 3 dílný kovový žebřík ošetřen černou práškovou barvou, protiskluzné nášlapy. Jednotlivé díly žebříku jsou spojeny speciální ocelovou sponou Dále jsou vybaveny sadou pružin pro snadné skládání a rozkládání žebříku, ochranné patky. K víku je upevněn zavírací mechanismus (zámek). Schody stačí jen rozbalit a namontovat do stropní konstrukce.
Popis půdních schodů SOLID TERMO
- kovový žebřík 3 dílný + gumové patky
- hluboké protiskluzné stupně
- maximální výška podlaží 280 cm
- nosnost 190 kg
- koeficient víka Ud = 1,22 W/m2*K
- hmotnost schodů 39 kg
- velikost půdních schodů = vnější rozměr rámu - stavební otvor připravte o 2 cm širší
Soubory ke stažení
- bezpecnostni-varovani (18 278 kB)
- certifikace-fsc (647 kB)
- prohlaseni-o-tepene-izolaci (209 kB)
- technicky-list-pudni-schody-oman-solid-termo (203 kB)
Parametry a specifikace
| Šířka | 70 cm |
| Typ | skládací |
| Součinitel prostupu tepla U | 1,22 W/m2*K |
| Tloušťka poklopu | 26 mm |
| Tloušťka tepelné izolace | 20 mm |
| Barva poklopu | bílá |
| Světlá výška místnosti | 280 cm |
| Maximální zatížení | 210 kg |
| Rádius otevření | 160/166 cm |
| Šířka žebříku | 400 mm |
| Výška rámu | 135 mm |
| Šířka schodu | 361 mm |
| Materiál žebříku | kov |
| Hmotnost | 36 kg |
| Délka | 140 cm |
Doprava a platba
| OMAN |
| Doprava | - váha 0 - 30 kg - 339,- Kč I 30,01 - 60 kg - 660,- Kč I 60,01 a více - 1.380,- Kč |
| Doprava zdarma | - od 26.620,- Kč |
| Platba | - předem |
| Osobní odběr | - ne |






.webp)
