Pěnové sklo REFAGLASS 0-63 mm

Pěnové sklo REFAGLASS 0-63 mm
Tip Akce

Pěnové sklo REFAGLASS nabízí moderní řešení tepelné izolace základových desek. U základových desek izolovaných pěnovým sklem nedochází k průchodu chladu do konstrukce stavby a neovlivňuje tak vnitřní teplotu objektu.

Naše cena s DPH:
1 210,00 Kč
Naše cena bez DPH:
1 000,00 Kč


Doprava bude naceněna individuálně podle velikosti zakázky a místa dodání pěnového skla Refaglass.
Dopravné je počítáno z expedičního skladu Recifa Vintířov.
Ke zboží je vždy účtována nevratná cena za obal - 145 Kč
Osobní odběr z našich skladů je možný pouze po předchozí domluvě - skladem je pouze frakce 0-63 mm.
Při osobním odběru bude cena 1 m3 1517 Kč
Pěnové sklo nezasíláme na dobírku.


Běžná cena:
1 802,90 Kč
Ušetříte:
592,90 Kč
Sleva:
32,89%
Výrobce:
REFAGLASS
Dostupnost:
Obvykle do 3 dnůPopis zboží

Pěnové sklo REFAGLASS 0-63 mm

Pěnové sklo se řadí mezi moderní stavební tepelné izolace. Je vysoce únosné, nenasákavé, nenamrzavé, nehořlavé a odolné vůči vnějším materiálům.

Pod základovou deskou funguje pěnové sklo zároveň jako drenáž a díky své uzavřené struktuře zabraňuje pronikání vlhkosti k základové desce. Tím pěnové sklo zabraňuje dalšímu negativnímu ovlivňování základové desky. Takto řešená základová deska má oproti klasickému zakládání množství výhod, které šetří spotřebu energie (např. na vytápění).

Pěnové sklo REFAGLASS splňuje požadavky normy ČSN EN 13055:2 a ČSN EN 13055-1 a pravidelně se kontroluje správný postup výroby se zajištěním požadované kvality materiálu. Pěnové sklo REFAGLASS je vyrobené ze stoprocentně recyklovaného skla, je ekologické a znovu recyklovatelné.

Výrobní technologie spočívá ve zpracování odpadových střepů z obalového skla, mezistupněm výroby je skleněná moučka a konečným výrobkem právě pěnové sklo. Při výrobě pěnového skla se používají taková chemická činidla, která nepředstavují žádnou ekologickou zátěž pro životní prostředí a tudíž je výroba jako celek prokazatelně považována za ekologickou.

Výrobou pěnového skla REFAGLASS se zabývá společnost REFAGLASS s.r.o. a jako jedna z mála v Evropě se řadí mezi výrobce, kteří maximálně využívají potenciál odpadového skleněného střepu jako výrobní suroviny. V České republice je společnost REFAGLASS s.r.o. jediným českým výrobcem tohoto materiálu.

Pěnové sklo REFAGLASS získalo řadu ocenění za své vynikající ekologické, ekonomické a technické vlastnosti.

Galerie


Náš sortiment

Střešní krytiny a doplňky
> >

Kontakt

NEJprodavač
 
+420605299823