Kategorie
NEJstavebniny (https://www.nejstavebniny.cz/)
«
Plechová střešní krytina Omak Moon Plus 0,50 mm PE lesk RAL 8017
-35%
-35%

Plechová střešní krytina Omak Moon Plus 0,50 mm PE lesk RAL 8017

kód zboží: 5MO87L

Plechová střešní krytina Omak Moon Plus, povrchová úprava polyester LESK 25µm barva podle RAL 8017, síla ocelového plechu 0,50 mm. Profilovaná střešní krytina Omak Moon Plus vzhled taška 350 mm je vhodná zejména k pokrytí občanských staveb jako jsou rodinné domy, chaty, chalupy a různé pregoly nebo garážová stání.

410,19 Kč 266,62 Kč/m2
339,00 Kč 220,35 Kč/m2 bez DPH
- + m2
obvykle do 3 týdnů
Popis

OMAK plechová krytina MOON PE Lesk 0,5 mm

Plechová střešní krytina Omak Plus je profilovaná střešní krytina strojově lisovaná vzhled tašky 35 cm s boční vodní drážkou. Omak krytinu MOON nabízíme v povrchové úpravě PE Lesk v barevném provedení dle vzorníku, který naleznete ve fotogalerii.

Střešní krytina Omak MOON je novinkou výrobní řady profilovaných krytin Omak, originální vzhled a tvar je na trhu ocelových střešních krytin unikátní. Vyznačuje se nízkou hmotností, ta je až 10x nižší než u těžkých střešních krytin, tím vzniká finanční úspora při návrhu a realizaci krovu.

Povrchová úprava Polyester Lesk

 Velice oblíbená, cenově výhodná základní povrchová úprava Polyester Lesk 25 µm v široké škále barev dle vzorníku RAL. Znázorněné barevné odstíny jsou pouze orientační, přesné provedení barev je ve vzornících společnosti Blachdom. Základní ocelové jádro 0,5 mm je oboustranně zinkováno a chemicky upraveno. Spodní vrstva je navíc ošetřena ochranným lakem 7µm. Vrchní pohledová strana plechu se základním ochranným lakem 5µm je navíc doplněna o dvaceti mikronovou dekorační lesklou vrstvu polyesteru.

Profilovanou střešní krytinu Omak dodáme v délce dle Vašeho požadavku - řez na míru (zakázková výroba, zboží nelze vrátit). Do poznámky k objednávce prosím zadejte jakou požadujete délku a počet plechů nebo zašlete poptávku s daným rozměrem střechy na email obchod@nejstavebniny.cz. Možnost dodání krytiny s taškou o velikosti 400 mm.

Parametry profilované střešní krytiny MOON Omak

 • povrchová úprava Polyester Lesk 25µm
 • síla ocelového pozinkovaného plechu 0,5 mm
 • taška 350 mm
 • šířka celková 1200 mm
 • šířka stavební 1140 mm
 • přeložení 30 mm
 • výška profilu 30 mm
 • délka šablony min 380 mm, max 5980 mm
 • uvedené ceny jsou za celkové m2
 • minimální sklon 9°
 • typizované klempířské prvky
 • univerzální použití, moderní vzhled
 • dodáváno na nevratných paletách

Montáž profilované krytiny Omak MOON

Před samotnou montáží je třeba správně zaměřit střechu na již zhotovené konstrukci, doporučujeme rozvrhnout šablony symetricky tak, aby šířka šablon z obou stran byla stejná. Šablony profilované krytiny doporučujeme pokládat z leva do prava a to z důvodu lepšího napojení šablon.

Montáž profilované krytiny Omak provádíme zásadně na dřevěný rošt, latě 40x60 mm, rozteč latí dle rozteče tašek jednotlivých krytin 350 mm nebo 400 mm. Minimální sklon střešní konstrukce pro montáž profilované střešní krytiny Omak je 9°. Pod plechovou krytinou by měla být pojistná hydroizolace - difuzní fólie. 

Ocelové krytiny se vyznačují určitou hlučností během deště, tu lze v případě obytného podkroví vyřešit tepelnou a zvukovou izolací. Dle dostupných zkoušek bylo dokázáno, že při použití izolace tl.50 mm nepřesáhne hlučnost hodnotu 40dB. 

Plechovou střešní krytinu Omak kotvíme ke střešním latím pomocí samovrtných vrutů do dřeva 4,8x35 mm nebo do oceli dle použitého materiálu, spotřeba 7ks/m2. Na štítových stranách a okapní hraně vruty montujeme do každého žlábku. Vruty umisťujeme do prolisu (žlábku) tak, aby podložka EPDM jen lehce přešla přes okraj kovové podložky.

Doprava a platba
  BLACHDOM PLUS - OMAK
Doprava - nad 50 m2 krytiny - 1210 Kč I do 50 m2 krytiny nebo doplňky a rovinné plechy (samostatně) - dopravné bude naceněno individuálně 
Platba - předem
Osobní odběr - výrobní závod Blachdom Plus Český Těšín
Vykládka zboží - ano (vykládka zboží je v ceně dopravy)