Plotovky s dlouhou životností

Plotovky - plech a WPC

Bezúdržbové plotovky imitující kresbu dřeva to jsou plechové nebo WPC dřevoplastové plotovky. Finančně velmi výhodné řešení plotu díky své životnosti ušetříte díky dlouholeté barvostálosti. Kvalitní materiál, snadná a rychlá montáž.

Výhody WPC plotovky jsou vyrobené z dřevoplastu WPC, díky tomu odolávají dřevokazným houbám, jsou barvostálé. WPC plotovky zaručí Vašemu plotu originální design a barevnou stálost. 

Plechové plotovky jsou opatřeny kvalitním ochranným povlakem, který zajistí trvanlivost a barvostálost. Plotovky lze vyrábět na míru od 0,5 m do 2,5 m. Originální profil zakončení plotovek znesnadňuje přelézání plotu. Díky své lehkosti a bezúdržbové konstrukci zaručuje dokonalý plot s dlouhou životností.


Seřadit


 • Pilwood nýt 4,8x25 mm

  Pilwood nýt 4,8x25 mm  je příslušenství k plotu Pilwood. Nýt slouží k uchycení plotovek Pilwood k příčníku.
  Naše cena s DPH: 1,11 Kč
  Naše cena bez DPH: 0,92 Kč
  Sleva: 18,38%
  Výrobce: Pilecký
 • Pilwood vratový šroub M6

  Vratový šroub M6 x 20mm s podložkou a matkou  je příslušenství k plotu Pilwood. Vratový šroub slouží k uchycení plotovek Pilwood na betonový, kovový sloupek při horizontální montáži.
  Naše cena s DPH: 1,45 Kč
  Naše cena bez DPH: 1,20 Kč
  Sleva: 18,08%
  Výrobce: Pilecký
 • Pilwood příchytka malá L

  Příchytka L je příslušenství k plotu Pilwood. Malá  L příchytka slouží k uchycení příčníků na betonový nebo kovový sloupek. Černě lakovaná ocel.
  Naše cena s DPH: 12,27 Kč
  Naše cena bez DPH: 10,14 Kč
  Sleva: 17,98%
  Výrobce: Pilecký
 • Pilwood příchytka velká L

  Příchytka L je příslušenství k plotu Pilwood. Velká L příchytka slouží k uchycení plotovek Pilwood na betonový nebo kovový sloupek. Černě lakovaná ocel.
  Naše cena s DPH: 21,19 Kč
  Naše cena bez DPH: 17,51 Kč
  Sleva: 17,96%
  Výrobce: Pilecký
 • Pilwood set pro příčník

  Pilwood set pro příčník je příslušenství k plotu Pilwood. Sada obsahuje dvě malé L příchytky s TEX šrouby 6,3x32 mm  slouží k uchycení příčníků na betonový nebo kovový sloupek.
  Naše cena s DPH: 33,87 Kč
  Naše cena bez DPH: 27,99 Kč
  Sleva: 17,99%
  Výrobce: Pilecký
 • Pilwood set pro podélnou montáž plotovek

  Pilwood set pro podélnou montáž plotovek Pilwood. Sada dvou velkých příchytek a čtyř šroubů M6 zajistí dokonalé přichycení dřevoplastových plotovek Pilwood. 
  Naše cena s DPH: 50,55 Kč
  Naše cena bez DPH: 41,78 Kč
  Sleva: 18,00%
  Výrobce: Pilecký
 • Gutta plechová plotovka Guttafence hnědá

  Plechová  plotovka Guttafence PE o síle plechu 0,5 mm dodáváme dle přání zákazníka, proto dodací doba 14 dní.  Bezúdržbové plechové plotovky  s antikorozní povrchovou úpravou jsou finančně výhodným řešením pro Váš plot. Snadná a rychlá montáž 
  Naše cena s DPH: 69,59 Kč
  Naše cena bez DPH: 57,51 Kč
  Sleva: 1,99%
  Výrobce: GUTTA
 • Gutta plechová plotovka Guttafence dekor dřevo

  Plechová plotovka Guttafence dekor dřevo se vyrábí dle přání zákazníka, proto dodací doba 14 dní. Bezúdržbové plechové plotovky imitující dřevo s antikorozní povrchovou úpravou jsou výhodným řešením pro Váš plot. 
  Naše cena s DPH: 78,41 Kč
  Naše cena bez DPH: 64,80 Kč
  Sleva: 2,00%
  Výrobce: GUTTA
 • Gutta plotovka WPC Guttafence tmavě hnědá

  Bezúdržbová plotovka WPC Guttafence z dřevoplastu imitující vzhled pravého dřeva. Výhodou WPC Guttafence plotu je barevná stálost, odolnost bez nutnosti opakovaného natírání plotu.
  Naše cena s DPH: od 79,38 Kč
  Naše cena bez DPH: od 65,60 Kč
  Sleva: 2,00%
  Výrobce: GUTTA
 • Gutta plechová plotovka Guttafence Prelaq Nova

  Plechová plotovka Guttafence Prelaq Nova s antikorozní povrchovou úpravou - organický povlak lesk 50 µm.  Dle přání zákazníka dodáme požadovanou délku plotovky s přesností na 1 cm od 0,5 do 2,5 m. Zakázková výroba.
  Naše cena s DPH: 109,76 Kč
  Naše cena bez DPH: 90,71 Kč
  Sleva: 2,00%
  Výrobce: GUTTA
 • Plotovky WPC Pilwood antracit

  Bezúdržbové   plotovky WPC Pilwood  z dřevoplastu imitující vzhled pravého dřeva, kvalitní český výrobek . Výhodou WPC Pilwood plotu je barevná stálost, dlouhá životnost  bez natírání a lakování plotu. Originální design plotovek Pilwood.
  Naše cena s DPH: od 159,04 Kč
  Naše cena bez DPH: od 131,44 Kč
  Sleva: 18,00%
  Výrobce: Pilecký
 • Plotovky WPC Pilwood červenohnědá

  Plotovky WPC Pilwood červenohnědá​  z dřevoplastu imitující vzhled pravého dřeva, kvalitní český výrobek . Výhodou WPC Pilwood plotu je barevná stálost, dlouhá životnost  bez natírání a lakování plotu. Originální design plotovek Pilwood.
  Naše cena s DPH: od 159,04 Kč
  Naše cena bez DPH: od 131,44 Kč
  Sleva: 18,00%
  Výrobce: Pilecký
Náš sortiment

Střešní krytiny a doplňky
> >

Kontakt

NEJprodavač
 
+420605299823