NEJstavebniny (https://www.nejstavebniny.cz/)
«
Popis
Fakro podkrovní dvířka DWK
Dvířka DWK jsou určena k zabudování do svislých nadezdívek. Umožňují vstup do neobytného podkroví za svislou nadezdívkou. Půdní dvířka DWK mají termoizolační parametry (U=1,1 W/m2K) a vysoké těsnící vlastnosti maximálně omezují tepelné ztráty. Dvířka lze montovat s možností otevírání na pravou nebo na levou stranu.
Fakro půdní dvířka DWK
- součinitel prostupu tepla U = 1,1 W/m2K
- Standardně jsou dvířka DWK vybavena krycími lištami šířky 3,5 cm v přírodním provedení
- Křídlo dveří s tloušťkou 3,6 cm vyplněno termoizolačním materiálem
- obvodové těsnění
- rám vyroben z borovicového dřeva
- dvířka ze dvou stran olepeny bílou deskou HDF
- Půdní dvířka DWK kompletně smontovány a připraveny k instalaci
- Velikost půdních dvířek = rozměr stavebního otvoru.
Soubory ke stažení
- DWK-MN (1 161 kB)
- Technicke-specifikace-podkrovni-dvirka (123 kB)
Parametry a specifikace
| Šířka | 55 cm |
| Typ | zateplená dvířka |
| Součinitel prostupu tepla U | 1,1 W/m2*K |
| Tloušťka poklopu | 36 mm |
| Tloušťka tepelné izolace | 30 mm |
| Barva poklopu | bílá |
| Délka | 80 cm |
Doprava a platba
| FAKRO |
| Doprava půdní schody |
- půdní schody, horní kryt, dvířka - 787,- Kč - příslušenství půdních schodů - 363,-Kč |
| Doprava střešní okna | - střešní okno, lemování, světlovod, střešní výlez - 787,- Kč - montážní doplňky, sady, stínící doplňky vnitřní a venkovní - 363,-Kč |
| Doprava zdarma | - od 28000,-Kč |
| Platba | - předem |
| Osobní odběr | - po předchozí domluvě FAKRO Grygov u Olomouce |




.webp)
