NEJstavebniny (https://www.nejstavebniny.cz/)
«
Polykarbonátová deska Guttagliss MAKRO trapéz bronz 2,5x1,045 m
kód zboží:
271T0802502
EAN:
4262408253266
Polykarbonátová trapézové desky Guttagliss MAKRO trapéz o tl. 0,8 mm s hladkým povrchem vyrobené z vysoce odolného polykarbonátu. Desky Guttaglis jsou ideální pro zastřešení pergol, přístřešků i jiných konstrukcí. Záruka 10 let, barva bronz. Rorměr desky 2,5x1,045 m
Popis
Trapézové desky Guttagliss Makro 0,8 mm, bronz
Velice oblíbené trapézové desky z polykarbonáru 0,8 mm jsou tou správnou volbou pro zastřešení pergol, zahradních přístřešků, zastřešení bazénů nebo prosvětlení stěn. Vysoce odolný polykarbonát s UV ochranou časem nemění svůj vzhled, nežloutne ani nekřehne. Barva desek bronz pro příjemné zastínění prostor pod pergolou.
Desky Guttagliss Makro v barvě bronz dosahují dlouhé životnosti, mají hladký povrch s UV ochranou. Vysoce odolné polykarbonátové desky vůči povětrnostním vlivům a krupobití. Pružné desky vhodné k zakrývání obloukových konstrukcí stěn a střech.
Parametry trapézové desky Guttagliss Makro bronz
- profil trapéz 76/18 mm
- výška profilu 18 mm
- 14 trapézů na desce
- materiál polykarbonát 0,8 mm
- barva bronz
- propustnost světla 32%
- hladký povrch
- šířka 104,5 cm
- čistá šířka po překrytí 97 cm
- délka dle výběru 2 - 6 m
- teplotní odolnost -40°C až +120°C
- UV ochrana
- 10 let záruka i proti krupobití
- desky vhodné pro střechy s minimálním sklonem 7°
Soubory ke stažení
- montazni-navod-trapez-makro (903 kB)
- technicky-list-guttagliss-makro (886 kB)
- zarucni-list-guttagliss-makro (558 kB)
Parametry a specifikace
| Šířka | 104,5 cm |
| Typ | trapéz |
| Materiál | polykarbonát |
| Barva | bronz |
| Tloušťka | 0,8 mm |
| Délka | 250 cm |
Doprava a platba
| GUTTA |
| Doprava lehká | - 299,- Kč |
| Doprava těžká | - 799,- Kč I střešní šindel, asfaltové pásy, polykarbonát, plechová krytina, skleníky |
| Doprava zdarma | - od 10.900.- Kč |
| Platba dobírkou | - předem nebo dobírkou |
| Osobní odběr | - ne |




.webp)
