Kategorie
NEJstavebniny (https://www.nejstavebniny.cz/)

Hledáte dlažbu, která bude mít moderní vzhled a vydrží roky ?

Pak jste na správné adrese. Pro velký úspěch na trhu u stavebních firem a hlavně u zákazníků přidáváme betonové dlažby a kompletní sortiment firmy BEST. Best vyrábí již řadu let kvalitní betonové výrobky pro venkovní použití. Dlažby různých tvarů, barev a velikostí. Stále se snaží o inovace výrobků, které lze vzájemně kombinovat a vytvářet tak jedinečný architektonický vzhled. Dosáhly mnoha ocenění jako je EY Podnikatel roku, Czech TOP 100 nebo Českých sto nejlepších.

 

Máte rádi přírodní styl ?

Výrobková řada zatravňovacích dlaždic Vám pomůže vytvořit dokonalý styl a sladit se z přírodou. Best nabízí dlažby pro dokonalé zpevnění plochy a zatravnění zároveň. Novinkou na trhu je Best zatravňovací dlažba Akvabelis a Best zatravňovací dlažba Akvalines. Již z názvu AKVA vyplývá, že se dlažba postará o vodu. Dešťová voda se lépe vsakuje do vytvořených spár a zamezí tak přívalu vody.

Každá dlaždice disponuje takzvaným náliskem, který má za účel vytvořit 3 cm spáru. Jednotlivé spáry mezi dlažbami lze využít k zatravnění, kde vznikne jedinečná plocha, která dokonale splyne s přírodou. Nebo spáry jednoduše zasypete drobným štěrkem. Je jen na Vás čemu dáte přednost.

Přednosti dlažby BEST

Předností těchto dlažeb je dokonalý povrch a výborná povrchová úprava. Díky ní dosahuje dlažba vysoké odolnosti a hlavně je nenáročná na údržbu. Nabízí dokonce povrchy bez nutnosti údržby takzvané samočistící. Zatravňovací dlaždice se dají velice dobře kombinovat s ostatními výrobky BEST jako je velkoformátová dlažba, terasové dlažby nebo dlažba zámková - skladebná. Samozřejmostí jsou obrubníky různých rozměrů a barev. Společnost poskytuje na všechny výrobky záruku 20 let.

Vybírat můžete hned z několika barev i povrchového ošetření. Vše vyrobí na zakázku, dle přání zákazníka. Velmi originálně působí odstíny colormix proměnlivých barev, které vytváří přirozený vzhled kamenů.

Plánujete rekonstrukci terasy nebo chodníku?

Rádi poradíme, která dlažba je nejvhodnější. Jedničkou na českém trhu se stává BETS betonová dlažba která stále mění svůj vzhled. Už to není jen ta šedá chodníková kostka, kterou denně vídáme. Díky modernímu vybavení dosahují dlažby Best výborných vlastností - dlouhá životnost, odolnost, snadná pokládka, ale hlavně široký výběr tvarů, barev a povrchů. 

Moderní a velice oblíbené

Moderní a velice oblíbené jsou velkoformátové dlaždice, které dokáží opticky zvětšit prostor. Jsou vhodné nejen na terasu, ale i k bazénu nebo na chodník jsou mrazuvzdorné. Díky sestavě kamenů o různých velikostech můžete vytvářet originální nepravidelné tvary. Můžete se spolehnout, že tato dlažba vydrží. Její životnost je totiž mnohem delší než 20 let.

Pro bližší inspiraci je zde k dispozici 8 venkovních vzorkoven BEST. Najdete zde moderní showroomy s opravdu širokým sortimentem. Odkaz na kompletní sortiment výrobků BEST zde..

Videa, která vám pomohou s výběrem velikosti dlažby, různé povrchové úpravy nebo jakou výšku dlažby zvolit můžete shlédnout zde...

Podmínky pro dopravu výrobků BEST

  • !!! Berte na vědomí, že je zboží zaváženo vysoko tonážním nákladním automobilem. Z tohoto důvodu nelze zboží dopravit po nezpevněné komunikaci, polní cestě nebo do zahrádkářských kolonií !!!
  • dostatečně zpevněná příjezdová cesta
  • zajistit dostatečný prostor pro manipulaci zboží při vykládce s ohledem na velikost dopravního prostředku
  • v případě, že není možný přístup, bude zboží vyloženo na nejbližším možném dostupném místě
  • veškeré náklady na související s překládkou a přejezdem na jiná stanoviště je povinen uhradit kupující
  • zda splňujete podmínky pro složení zboží určuje na místě řidič kamionu
  • dopředu není možné zjistit, jaký tip kamionu bude Vaši zásilku převážet