Kategorie

PROTIPOŽÁRNÍ JEDNOKŘÍDLÉ DVEŘE DOORNITE CPL

NEJstavebniny (https://www.nejstavebniny.cz/)

Protipožární dveře Doornite povrch CPL

Nabízíme protipožární dveře firmy Doornite zkoušky provedeny dle platné legislativy EI30-C/ EW30-C. Na výběr jsou zde v klasickém provedení protipožární dveře plné hledké v barevných dekorech nebo profilované dveře protipožární.

Konstrukce protipožárních dveří Doornite

Konstrukci protipožárních dveří tvoří masivní smrkový rám opatřený zpěňující páskou skrytou pod páskou hranovací. Výplň dveří je výtlačně lisovaná deska s příměsí nehořlavých vláken pro zvýšení odolnosti vůči ohni, deska je o 5 mm silnější než standardní výplně dveří Doornite, objemová hmotnost je 400 kg/m3. Všechny protipožární dveře jsou dodávány se zámkem FAB (vložka FAB není součástí dodávky).

CPL laminát

Povrchovou úpravou laminovaných dveří je laminát šíře 0,2 mm s vysokou odolností proti deformacím a prasklinám. Laminované dveře Doornite s vysokou životností jsou často využívané ve veřejně prospěšných objektech, jako jsou hotely, nemocnice, školy, kanceláře apod.

CPL laminát se skládá ze tří vrstev nosné, dekorativní a krycí. Jednotlivé vrstvy papíru jsou impregnovány průhlednou pryskyřicí a za tepla slisovány. Vybrané barevné dekory laminátu jsou ze vzorníku EGGER.

Dveře s laminátovou úpravou se snadno udržují a čistí. Povrch je vysoce odolný proti prasklinám a otěru v porovnání s kašírovací fólií.

Cena od-do:
Výrobce / Značka
Štítky
Akce
Dveře Doornite plné laminát bílá, protipožární, FAB zámek

Dveře Doornite plné laminát bílá, protipožární, FAB zámek

Protipožární plné dveře Doornite dle platné legislativy EI1 30-C0/ EW 30-C0. Povrchová úprava CPL l...
Cena od: 3869,00 Kč/ks bez DPH 4681,49 Kč/ks s DPH
obvykle do 5 týdnů
kód zboží: C1TBWPP