NEJstavebniny (https://www.nejstavebniny.cz/)
«
PŮDNÍ SCHODY LWF 60 55x100/280
kód zboží:
869G20
EAN:
5903909012974
Protipožární půdní schody Fakro LWF 60 tvoří ohňovou bariéru při požáru v budově. Ohnivzdorný poklop půdních schodů LWF 60 zaručuje vysokou protipožární ochranu. Součinitel prostupu tepla U= 0,64 W/m2K. Rozměr půdního otvotu 55x100 cm. Výška místnosti 280 cm.
Popis
Půdní schody LWF s protipožárním poklopem EI 60
Fakro půdní schody LWF 280 mají skládací konstrukci dřevěného schodiště. Speciální konstrukce poklopu schodů a dodatečné vzpěňující obvodové těsnění zaručují těsnost při vzniku požáru. Kovové madlo usnadňuje bezpečný pohyb po schodech. Jednoduchý systém skládání a rozkládání schodiště. Schody pro maximální výšku místnosti 280 cm.
Konstrukce půdních schodů LWF 60
- koeficient prostupu tepla U = 0,64 W/m2K
- maximální výška místnosti 280 cm
- požární odolnost EI 60 min
- tloušťka termoizolace 7,9 cm
- tloušťka poklopu 8,5 cm
- výška skříně 22,5 cm
- Na stupních schodiště jsou vyfrézovány protiskluzové drážky
- Speciální konstrukce mechanizmu poklopu proti samočinnému zavření.
- Poslední díl schodiště má ve spodní části plastové patky (pouze u 3 dílné verze) chránící povrch podlahy před poškozením.
- Protipožární poklopová deska má vnitřní plochu v bílé barvě a vnější cihlově béžovou.
- Půdní schody umožňují rychlé a bezproblémové vysunutí žebříku a jeho nenáročné složení.
- schody kompletně smontované a připravené pro rychlou montáž ve stropě
- velikost schodů = rozměr půdního otvoru
Soubory ke stažení
- LWF-MN (7 037 kB)
- návod (2 133 kB)
- Technicke-specifikace-pudni-schody (2 003 kB)
Parametry a specifikace
| Šířka | 55 cm |
| Typ | skládací protipožární |
| Součinitel prostupu tepla U | 0,6 W/m2*K |
| Tloušťka poklopu | 80 mm |
| Tloušťka tepelné izolace | 74 mm |
| Barva poklopu | bílá |
| Světlá výška místnosti | 280 cm |
| Maximální zatížení | 160 kg |
| Výška rámu | 220 mm |
| Šířka schodu | 300 mm |
| Materiál žebříku | dřevo |
| Délka | 100 cm |
Doprava a platba
| FAKRO |
| Doprava půdní schody |
- půdní schody, horní kryt, dvířka - 787,- Kč - příslušenství půdních schodů - 363,-Kč |
| Doprava střešní okna | - střešní okno, lemování, světlovod, střešní výlez - 787,- Kč - montážní doplňky, sady, stínící doplňky vnitřní a venkovní - 363,-Kč |
| Doprava zdarma | - od 28000,-Kč |
| Platba | - předem |
| Osobní odběr | - po předchozí domluvě FAKRO Grygov u Olomouce |





.webp)
