Popis
Půdní schody LWK 280 KOMFORT
jsou dřevěné půdní schody Fakro vyrobené z kvalitního borovicového dřeva se zatepleným poklopem z přírodní dřevotřísky polepené oboustranně deskou HDF v bílé barvě. Schody LWK 280 Komfort jsou navrženy pro snadné a bezpečné vstupy do půdních prostorů.
Půdní schody LWK Komfort vybavené dodatečným kovovým madlem a umělohmotnými ochrannými patkami, které jsou pouze u shodů s třídílným žebříkem. Dřevěný skládací žebřík s protiskluznými stupni, které jsou zarovnány s bočnicemi žebříku. Půdní schody LWK jsou kompletně smontovány a připraveny pro rychlou montáž ve stropě. Lze dokoupit doplňkové příslušenství.
Vybavení půdních schodů LWK 280 Komfort
- meziprostor je vyplněn 30 mm vrstvou polystyrenu
- bílý poklop je zajištěn speciálním zámkem
- příslušenstvím je kovová tyč sloužící pro snadnou manipulaci s poklopem a ovládání zámku
- na stupních jsou vyfrézované drážky proti uklouznutí
- snadná montáž
- půdní schody jsou kompletně smontovány a připraveny k osazení do stropu
- udávané rozměry jednotlivých schodů jsou rozměry půdního otvoru, vnější rozměr skříně je menší
- přiložená foto jsou pouze ilustrativní
Parametry schodů LWK
- max. zatížení 160 kg
- koeficient prostupu tepla poklopu 1,1 W/m2K
- tloušťka víka 3,6 cm
- tloušťka termoizolace 3 cm polystyren
- výška skříně 14 cm
- šířka stupně 8 cm
- max. výška místnosti 280 cm
- vzdálenost mezi stupni 25 cm
- tloušťka stupně 2 cm
- kompletní parametry naleznete v přiložených technických informacích
Soubory ke stažení
- LWK-FAKRO (6 564 kB)
- Obecne-informace-pudni-schody (210 kB)
- použití-LWK-FAKRO (425 kB)
- Technicke-specifikace-pudni-schody-fakro (2 003 kB)
Parametry a specifikace
| Šířka | 70 cm |
| Typ | skládací |
| Součinitel prostupu tepla U | 1,1 W/m2*K |
| Tloušťka poklopu | 36 mm |
| Tloušťka tepelné izolace | 30 mm |
| Barva poklopu | bílá |
| Světlá výška místnosti | 280 cm |
| Maximální zatížení | 160 kg |
| Výška rámu | 140 mm |
| Šířka schodu | 340 mm |
| Materiál žebříku | dřevo |
| Délka | 140 cm |
Doprava a platba
| FAKRO |
| Doprava půdní schody |
- půdní schody, horní kryt, dvířka - 787,- Kč - příslušenství půdních schodů - 363,-Kč |
| Doprava střešní okna | - střešní okno, lemování, světlovod, střešní výlez - 787,- Kč - montážní doplňky, sady, stínící doplňky vnitřní a venkovní - 363,-Kč |
| Doprava zdarma | - od 28000,-Kč |
| Platba | - předem |
| Osobní odběr | - po předchozí domluvě FAKRO Grygov u Olomouce |





.webp)
