NEJstavebniny (https://www.nejstavebniny.cz/)
«
PŮDNÍ SCHODY LWL EXTRA 60x120/280
kód zboží:
867901
EAN:
5901827803971
FAKRO půdní skládací schody Fakro LWL Extra 280 vybaveny madlem 2 kusy, dřevěný žebřík s nosností do 160 kg. Schody LWL Extra se zvýšenými tepelně izolačními parametry a zabudovaným odlehčujícím mechanismem. Schody LWL Extra pro půdní otvor 60 x120 cm.
Popis
Půdní schody LWL Extra 280
Půdní schody LWL Extra 280 s dřevěným žebříkem vyrobené z kvalitního borovicového dřeva. Poklop půdních schodů LWL Extra s 5 cm tloušťkou termoizolace vyroben z přírodní dřevotřísky polepené oboustranně deskou HDF v bílé barvě. Půdní schody Fakro zajistí bezpečný a snadný přístup do neobývaných půdních prostorů. Schody splňují všechny technické a bezpečnostní požadavky.
Konstrukce půdních schodů LWL Extra 280
- součinitel prostupu tepla schodů U=0,74 W/m2K
- třída těsnosti 4 dle EN 12207
- max výška místnosti 280 cm
- maximální zatížení 160 kg
- Na stupních jsou vyfrézované drážky proti uklouznutí
- lakovaný dřevěný žebřík
- výška skříně 14 cm
- Pro zajištění větší bezpečnosti a komfortu používání jsou součástí dvě madla
- Speciální pístový mechanismus pro usnadnění složení a rozložení schodiště, díky speciální konstrukci tohoto mechanismu nemusí mít poklop zámek.
- Meziprostor je vyplněn 50 mm vrstvou polystyrenu - tl. poklopu 5,6 cm
- dvojnásobný systém těsnění
- kompletně smontované připravené k okamžité montáži do stropní konstrukce
- udávané rozměry jednotlivých schodů jsou rozměry půdního otvoru, vnější rozměr skříně je menší
Soubory ke stažení
- bezpečnost (425 kB)
- LWL-MN (6 901 kB)
- Technicke-specifikace-pudni-schody (2 003 kB)
Parametry a specifikace
| Šířka | 60 cm |
| Typ | skládací |
| Součinitel prostupu tepla U | 0,74 W/m2*K |
| Tloušťka poklopu | 56 mm |
| Tloušťka tepelné izolace | 50 mm |
| Barva poklopu | bílá |
| Světlá výška místnosti | 280 cm |
| Maximální zatížení | 160 kg |
| Výška rámu | 140 mm |
| Šířka schodu | 340 mm |
| Materiál žebříku | dřevo |
| Délka | 120 cm |
Doprava a platba
| FAKRO |
| Doprava půdní schody |
- půdní schody, horní kryt, dvířka - 787,- Kč - příslušenství půdních schodů - 363,-Kč |
| Doprava střešní okna | - střešní okno, lemování, světlovod, střešní výlez - 787,- Kč - montážní doplňky, sady, stínící doplňky vnitřní a venkovní - 363,-Kč |
| Doprava zdarma | - od 28000,-Kč |
| Platba | - předem |
| Osobní odběr | - po předchozí domluvě FAKRO Grygov u Olomouce |





.webp)
