Popis
Fakro termoizolační půdní schody LWT Passive House
Super termoizolační půdní schody LWT PH jsou určeny pro nízkoenergetické stavby, ve kterých je důraz kladen na minimalizaci tepelných ztrát. Půdní schody LWT PH ideální do míst, kde se vyskytují velké rozdíly teplot mezi vytápěným podkrovím a neobytnými půdními prostory.
Schody zaručují dokonalé těsnění a izolační vlastnosti bez tepelných mostů. Toto řešení je povrzeno certifikátem Passive House Institute nejyšší 4. třída těsnosti dle EN 12207.
Konstrukce půdních schodů LWT PH
- speciální izolační sada s certifikátem pro pasivní stavby
- koeficient prostupu tepla schodů U = 0,51 W/m2K
- výška místnosti max 280 cm
- max zatížení 160 kg
- dřevěný lakovaný žebřík opatřen ochrannou patkou proti poškrábání podlahy
- bílý poklop 8 cm
- tloušťka termoizolace 7,4 cm
- výška skříně 22 cm
- trojnásobný systém těsnění poklopu
- zabudované madlo
- protiskluzové stupně
- kompletně smontovány
- možnost montáže doplňkového příslušenství - odlehčující mechanismus LXM
- udávané rozměry jednotlivých schodů jsou rozměry půdního otvoru, vnější rozměr skříně je menší
Soubory ke stažení
- LWTPH-MN (9 201 kB)
- použití (2 041 kB)
- Technicke-specifikace-pudni-schody (2 003 kB)
Parametry a specifikace
| Šířka | 62 cm |
| Typ | skládací zateplené |
| Součinitel prostupu tepla U | 0,51 W/m2*K |
| Tloušťka poklopu | 80 mm |
| Tloušťka tepelné izolace | 74 mm |
| Barva poklopu | bílá |
| Světlá výška místnosti | 280 cm |
| Maximální zatížení | 160 kg |
| Výška rámu | 220 mm |
| Šířka schodu | 340 mm |
| Materiál žebříku | dřevo |
| Délka | 122 cm |
Doprava a platba
| FAKRO |
| Doprava půdní schody |
- půdní schody, horní kryt, dvířka - 787,- Kč - příslušenství půdních schodů - 363,-Kč |
| Doprava střešní okna | - střešní okno, lemování, světlovod, střešní výlez - 787,- Kč - montážní doplňky, sady, stínící doplňky vnitřní a venkovní - 363,-Kč |
| Doprava zdarma | - od 28000,-Kč |
| Platba | - předem |
| Osobní odběr | - po předchozí domluvě FAKRO Grygov u Olomouce |





.webp)
