skleník LANITPLAST KYKLOP2 3x4 m PC 8 mm zelený
Zahradní skleník LanitPlast KYKLOP2 o velikosti 3 x 4 m vybaven čelním a střešním oknem. Robustní obloukový skleník KYKLOP z pozinkovaných profilů šíře 55 mm opláštěn dutinkovým polykarbonátem v tloušťce 8 mm. Součást balení je zelená barva na kov.
Lanitplast zahradní skleník KYKLOP2 zelený 3 x 4 m
Obloukový skleník KYKLOP2 je vysoce kvalitní zahradní skleník z polykarbonátu MARLON LONGLIFE. Jednoduchá a na montáž nenáročná konstrukce z pozinkovaného ocelového plechu nevyžaduje montáž základny. Skleník není průchozí, je vybaven dveřmi na pantech. Horní část dveří lze používat jako větrací okno. V zadním čele je umístěno ventilační okno. Součástí skleníku Kyklop2 je jedno střešní okno.
Dárek pro skleník Kyklop2 polykarbonát 4 a 6 mm - 1x skleníkové těsnění
Polykarbonátový skleník KYKLOP2 vyniká velmi dobrými tepelně-izolačními schopnosti, oblouková konstrukce zajišťuje skleníku vyšší odolnost proti zátěži a povětrnostním vlivům. Komůrkový polykarbonát se zárukou 10 let na nerozbitnost krupobitím.
Konstrukce skleníku z pozinkovaných profilů o síle 0,7 - 0,85 mm je připravena pro zapuštění do země cca 35 cm. Skleník je dodáván jako stavebnice s kompletním návodem a montážním příslušenstvím. Rozteč oblouků 1 m dopněna podpěrami, garantuje vysokou únosnost a stabilitu. Zdarma zelená akrylátová barva na kov. Samotnou konstrukci po smontování je třeba nejprve natřít přiloženou barvou. Dosáhnete tak maximální ochrany konstrukce.
Polykarbonát - síla polykarbonátu je 4 mm, 6 mm nebo 8 mm. Z důvodu zajištění maximální kvality tohoto skleníku dodáváme výhradně britský komůrkový polykarbonát MARLON LONGLIFE (výrobce Brett Martin - Velká Británie). Polykarbonát má silný UV filtr, takže nekřehne ani nežloutne. Společnost LANIT PLAST, s.r.o. je od roku 1999 jedním z největších oficiálních dovozců polykarbonátu do ČR (jako regionální partner jejich výrobců) a disponuje proto vlastními technickými zkušebními protokoly z českých státem akreditovaných zkušeben. Jedná se tak o jedny z mála skleníků na českém trhu, které jsou osazené kvalitním polykarbonátem s doložitelnou kompletní českou certifikací. Polykarbonát byl otestován Státním zdravotním ústavem jako zdravotně nezávadný. Můžete si tak nerušeně pěstovat zeleninu bez obav o své zdraví. Smluvní prodloužená záruka 10 let na nerozbitnost krupobitím je u LANIT PLASTU samozřejmostí.
Parametry skleníku LanitPlast Kyklop2
- zdarma zelená akrylátová barva 4 x 0,7 kg
- šířka 3 m, délka 4 m
- výška 200 cm
- konstrukce pozinkované ocelové profily - pro dosažení maximální ochrany konstrukce je třeba natřít přiloženým nátěrem
- oblouková konstrukce s roztečí 1 m
- výplň komůrkový polykarbonát 4, 6, 8 mm
- 1x dveře na pantech
- rozměr dveří 186 x 95 cm
- zadní čelo doplněno oknem 95 x 90 cm
- 1 x střešní okno 60 x 96 cm
- hmotnost skleníku 4 mm 85 kg, 6 mm 100 kg, 8 mm 108 kg
Důležitá upozornění:
- Pozor - u tohoto modelu skleníku je nutné přesný rozměr předního a zadního čela svépomocí doformátovat z dodaných polykarbonátových desek podle přiloženého návodu.
- V případě používání přírodních hnojiv (koňský / kravský hnůj, slepičince, apod.), umělých hnojiv, pesticidů, herbicidů a jiných chemikálií může po delší nebo i kratší době docházet ke korozi ocelových dílů skleníku (základna, šrouby, apod.)
- produkt na obrázku může obsahovat příplatková příslušenství nebo prvky, které nejsou obsahem základního balení
- doprava skleníku s tloušťkou polykarbonátu 4 mm je dodáváno na paletě 80 x 100 x 220 cm, skleník s polykarbonátem 6 a 8 mm dodáván v papírových kartonech a desky volně ložené
| Šířka | 300 cm |
| Výplň | polykarbonát 8 mm |
| Barva | zelená |
| Délka | 400 cm |
| LANITPLAST |
| Doprava polykarbonáty, doplňky, stříšky | - polykarbonátové desky, plexisklo, vchodové stříšky - 484,-Kč |
| Doprava skleníky, zahradní doplňky | - hodnota objednávky - do 5.500,- Kč - 399,- Kč I od 5.501,Kč- zdarma |
| Platba | - předem nebo dobírkou |
| Osobní odběr | - sklad LanitPlast Sulice-Hlubočinka, Karlovy Vary, Olomouc |




.webp)
