SOLODOOR dveře a zárubně

SOLODOOR a.s. je tradičním, ryze českým výrobcem interiérových dveří a obložkových zárubní


SOLODOOR a.s.

Firma Solodoor je tradičním, ryze českým výrobcem interiérových dveří Solodoor a obložkových zárubní, který na českém trhu figuruje již od roku 1997. Díky své letité působnosti je společnost SOLODOOR v současné době jednou z největších českých firem zabývající se výrobou interiérových dveří a obložkových zárubní. Od samého počátku dbá na kvalitu svých výrobků a snaží se zákazníkům poskytovat co nejlepší servis v oblasti výběru dveří a zárubní.

Dveře a zárubně od SOLODOOR

Dveře a zárubně od společnosti SOLODOOR se skvěle hodí do každého interiéru. SOLODOOR klade důraz na kvalitní materiály, ze kterých jsou interiérové dveře a zárubně vyrobeny. Vybírat můžete z plných dveří či prosklených dveří v mnoha povrchových úpravách. Každý typ dveří nabízíme v několika variantách. Sami si zvolíte také povrch a dezén. Dveře a zárubně SOLODOOR tvoří skvělý pár!

Obložkové zárubně Solodoor

Obložkové zárubně Solodoor se skvěle hodí ke všem interiérovým dveřím. Obložkovou zárubeň Solodoor si vyberete snadno - stačí znát šířku zdi a rozměry dveří. Za příplatek si můžete objednat také obložkové zárubně v protipožárním provedení. V našem konfigurátoru vytvoříte objednávku velmi jednoduše. Objednejte si kvalitní obložkové zárubně a dveře od české firmy SOLODOOR.

Typy dveří a zárubní SOLODOOR

Máme pro vás desítky různých druhů dveří a obložkových zárubní. Mezi dva nejprodávanější typy dveří patří dveře fóliové a dýhované. V naší nabídce naleznete také protipožární dveře nebo dveře s protihlukovou úpravou. Speciálně pro malé prostory nabízíme posuvné dveře na zeď nebo do stavebního pouzdra. Vybrané dveře si můžete prohlédnout v rámci vizualizace v různých typech interiérů.


Stránky výrobce: https://www.solodoor.cz/


Seřadit


 • Solodoor interiérové dveře KLASIK PLNÉ fólie

  Dveře Solodoor Klasik plné . Vnitřní plné dveře Klasik  s foliovaným povrchem v dekoru dřeva a výplní DTD nebo papírová voština.
  Naše cena s DPH: od 1 923,90 Kč
  Naše cena bez DPH: od 1 590,00 Kč
   
  Výrobce: SOLODOOR
 • Solodoor obložková zárubeň fólie jednokřídlá

  Jednokřídlá obložková zárubeň Solodoor s foliovaným povrchem v barvě bílé nebo dřeva. Obložkovou zárubeň lze sladit ve stejném dekoru s  dveřmi Soloodor , tím dosáhnete skutečně kompaktního vzhledu dveří v jednotném designu. 
  Naše cena s DPH: od 2 698,30 Kč
  Naše cena bez DPH: od 2 230,00 Kč
   
  Výrobce: SOLODOOR
 • Solodoor obložková zárubeň fólie dvoukřídlá

  Dvoukřídlá obložková zárubeň Solodoor s foliovaným povrchem v barvě bílé nebo dřeva. Obložková zárubeň vyrobena z kvalitního materiálu pro snadnou údržbu a dlouhou životnost.
  Naše cena s DPH: od 2 819,30 Kč
  Naše cena bez DPH: od 2 330,00 Kč
   
  Výrobce: SOLODOOR
 • Solodoor interiérové dveře KLASIK 2 fólie

  Jednokřídlé dveře Solodoor KLASIK 2 s fóliovaným povrchem a výplní DTD nabo voština. Klasické nestárnoucí interiérové dveře prosklené ze 2/3 .
  Naše cena s DPH: 2 891,90 Kč
  Naše cena bez DPH: 2 390,00 Kč
   
  Výrobce: SOLODOOR
 • Solodoor obložková zárubeň CPL laminát jednokřídlá

  Solodoor obložková zárubeň jednokřídlá v povrchové úpravě CPL laminát v dekorech totožných se dveřmi Solodoor. Moderní vzhled, vysoká kvalita a snadná údržba obložkové zárubně.
  Naše cena s DPH: od 3 073,40 Kč
  Naše cena bez DPH: od 2 540,00 Kč
   
  Výrobce: SOLODOOR
 • Solodoor obložková zárubeň 3D folie jednokřídlá

  Solodoor obložková zárubeň jednokřídlá v povrchové úpravě SOLO 3D imitující strukturu dřeva v dekorech totožných se dveřmi Solodoor. Moderní vzhled, vysoká kvalita a snadná údržba obložkové zárubně.
  Naše cena s DPH: od 3 073,40 Kč
  Naše cena bez DPH: od 2 540,00 Kč
   
  Výrobce: SOLODOOR
 • Solodoor interiérové dveře KLASIK PLNÉ CPL laminát

  Solodoor interiérové dveře KLASIK PLNÉ s povrchem CPL laminát. Jednokřídlé dveře Klasik ideální k oddělení místností s rozdílnou teplotou a vlhkostí.
  Naše cena s DPH: od 3 133,90 Kč
  Naše cena bez DPH: od 2 590,00 Kč
   
  Výrobce: SOLODOOR
 • Solodoor interiérové dveře KLASIK PLNÉ 3D folie

  Dveře Solodoor Klasik  s unikátním strukturovaným  3D povrchem  v dekorech dřeva. Dveře Klasik plné  dokonale imitují přírodní strukturu  dřeva. Dveře Solodoor vhodné do každého interiéru.
  Naše cena s DPH: od 3 133,90 Kč
  Naše cena bez DPH: od 2 590,00 Kč
   
  Výrobce: SOLODOOR
 • Solodoor interiérové dveře KLASIK 3 fólie

  Solodoor KLASIK 3 interiérové dveře s foliovaným povrchem a výplní DTD nebo voština. Dveře prosklené Klasik 3 jsou dostupné v barevných odstínech dřeva. 
  Naše cena s DPH: 3 254,90 Kč
  Naše cena bez DPH: 2 690,00 Kč
   
  Výrobce: SOLODOOR
 • Solodoor interiérové dveře KLASIK 5 fólie

  Jednokřídlé dveře Solodoor KLASIK 5 s fóliovaným povrchem barvy dřeva a bílá. Výplň prosklených dveří Klasik 5 dle výběru plná, lehčená DTD nebo papírová voština.
  Naše cena s DPH: 3 254,90 Kč
  Naše cena bez DPH: 2 690,00 Kč
   
  Výrobce: SOLODOOR
 • Solodoor interiérové dveře KLASIK 7 fólie

  Solodoor interiérové dveře Solodoor KLASIK 7 povrch fólie v odstínech dřeva. Vkusná kombinace dřevěného dekoru a skla pro Váš interiér.
  Naše cena s DPH: 3 254,90 Kč
  Naše cena bez DPH: 2 690,00 Kč
   
  Výrobce: SOLODOOR
 • Solodoor obložková zárubeň CPL laminát dvoukřídlá

  Solodoor obložková zárubeň dvoukřídlá v povrchové úpravě CPL laminát. Kvalitní zpracování a dokonalý vzhled zárubní a dveří ve stejné povrchové úpravě CPL laminát.
  Naše cena s DPH: od 3 315,40 Kč
  Naše cena bez DPH: od 2 740,00 Kč
   
  Výrobce: SOLODOOR
Náš sortiment

Střešní krytiny a doplňky
> >

Kontakt

NEJprodavač
 
+420605299823