Střešní taška Benders Mecklenburger

Střešní taška Benders Mecklenburger

Tradiční vzhled střešní tašky Mecklenburg je velice oblíbenou variantou při výběru střešní krytiny. Tuto betonovou tašku nabízíme v matné povrchové úpravě standard Benderit a pěti barvách nebo ve vysokém lesku Candor v barvě černá nebo terakota. 

Betonové střešní tašky Benders jsou vyráběné z cementu, písku, vody a oxidu železnatého. Dokonalá stlačovací forma garantuje kvalitní zpracování. Pokládat krytinu je možné od 22° sklonu střechy, je však možné pokládat už od 14° při zajištění vhodném rozestupu latí a pomocí dodatečných opatření.

Povrchové úpravy střešní tašky Benders Mecklenburger

 • Standard Benderit - matná - dvojtá matná barva s akrylátovou povrchovou úpravou, která zajišťuje vysokou stálost barev. Tato povrchová úprava je optimálním řešením pro nové domy i rekonstrukce. Výběr z pěti barevných variant.
 • Candor lesklá - vysoký lesk - jedinečná vysoce lesklá povrchová úprava s dvojitým barveným akrylátovým povrchem a konečným lesklým nástřikem. Zamezuje usazování řas, mechů, vápníku, zvýšená ochrana proti nepříznivým vlivům životního prostředí a proměnlivým povětrnostním podmínkám. Ochranný lesklý nátěr vyplní všechny póry na povrchu tašek a tím zamezí usazování nečistot. Takto vzniklý hladký povrch zajistí dlouhodobou barevnou stálost.

Seřadit


 • Benders Mecklenburger taška základní 1/1 standart barva Benderit

  Betonová střešní krytina Benders Mecklenburger, matná střešní taška s povrchovou úpravou standard Benderit. Barevná akrylátová povrchová úprava zajistí vysokou sytost barev. Krytina Benders určená pro novostavby i rekonstrukce. 
  Naše cena s DPH: 17,13 Kč
  Naše cena bez DPH: 14,16 Kč
  Sleva: 52,02%
 • Benders Mecklenburger taška základní 1/1 lesklá barva Candor

  Betonová střešní krytina Benders Mecklenburger,  lesklá střešní taška s povrchovou úpravou CANDOR. Dvojitá akrylátová povrchová úprava s lesklým nástřikem, zvýšená ochrana proti nepříznivým vlivům, hladký povrch, barevná stálost. Krytina Benders určená pro novostavby i rekonstrukce. 
  Naše cena s DPH: 18,30 Kč
  Naše cena bez DPH: 15,12 Kč
  Sleva: 51,99%
 • Benders Mecklenburger taška půlená

  Půlená taška Benders Mecklenburger je poloviční taška vhodná při řešení detailů u komínu nebo střešních oken. Předvrtaný otvor pro kotvení, stejná povrchová úprava jako krytina Benders Mecklenburger.
  Naše cena s DPH: od 28,59 Kč
  Naše cena bez DPH: od 23,63 Kč
  Sleva: 25,00%
  Výrobce: Benders
 • Benders Mecklenburger taška pultová ukončovací

  Benders Mecklenburger taška pultová ukončovací s povrchovou úpravou totožnou jako základní taška Benders. Kvalitní provedení, odolnost, dlouhá životnost.
  Naše cena s DPH: od 52,64 Kč
  Naše cena bez DPH: od 43,50 Kč
  Sleva: 24,99%
  Výrobce: Benders
 • Benders hřebenáč

  Hřebenáč Benders je příslušenstvím pro střešní tašky Benders Palema a Benders Mecklenburger. Velmi dobrá přesnost lícování, barevné provedení i povrchová úprava totožná se střešní taškou.
  Naše cena s DPH: od 74,87 Kč
  Naše cena bez DPH: od 61,88 Kč
  Sleva: 25,00%
  Výrobce: Benders
 • Benders hřebenáč vypouklý

  Hřebenáč vypouklý Benders  je příslušenstvím pro střešní tašky  Benders Palema  a  Benders Mecklenburger . Velmi dobrá přesnost lícování, barevné provedení i povrchová úprava totožná se střešní taškou.
  Naše cena s DPH: od 104,36 Kč
  Naše cena bez DPH: od 86,25 Kč
  Sleva: 25,00%
  Výrobce: Benders
 • Benders Mecklenburger taška okrajová levá 110 mm

  Okrajová taška levá 110 mm je příslušenstvím pro střešní krytinu Benders Mecklenburger. Barevné provedení a povrchová úprava totožná se střešní krytinou, umožňuje řešit detail zakončení okraje střechy bez nutnosti oplechování. 
  Naše cena s DPH: od 110,27 Kč
  Naše cena bez DPH: od 91,13 Kč
  Sleva: 25,00%
  Výrobce: Benders
 • Benders Mecklenburger taška okrajová levá 88 mm

  Okrajová taška levá 88  mm je příslušenstvím pro střešní krytinu Benders Mecklenburger. Barevné provedení a povrchová úprava totožná se střešní krytinou, umožňuje řešit detail zakončení okraje střechy bez nutnosti oplechování.
  Naše cena s DPH: od 110,27 Kč
  Naše cena bez DPH: od 91,13 Kč
  Sleva: 25,00%
  Výrobce: Benders
 • Benders Mecklenburger taška okrajová pravá 110 mm

  Okrajová taška pravá 110  mm je příslušenstvím pro střešní krytinu Benders Mecklenburger. Barevné provedení a povrchová úprava totožná se střešní krytinou, umožňuje řešit detail zakončení okraje střechy bez nutnosti oplechování.
  Naše cena s DPH: od 110,27 Kč
  Naše cena bez DPH: od 91,13 Kč
  Sleva: 25,00%
  Výrobce: Benders
 • Benders Mecklenburger taška okrajová pravá 88 mm

  Okrajová taška paravá 88  mm je příslušenstvím pro střešní krytinu Benders Mecklenburger. Barevné provedení a povrchová úprava totožná se střešní krytinou, umožňuje řešit detail zakončení okraje střechy bez nutnosti oplechování.
  Naše cena s DPH: od 110,27 Kč
  Naše cena bez DPH: od 91,13 Kč
  Sleva: 25,00%
  Výrobce: Benders
 • Benders Mecklenburger taška větrací

  Benders Mecklenburger taška větrací k odvětrání podstřeší, kde zamezuje nadměrnému srážení vzdušné vlhkosti. Povrchová úprava totožná se základní taškou Benders.
  Naše cena s DPH: od 161,09 Kč
  Naše cena bez DPH: od 133,13 Kč
  Sleva: 25,00%
  Výrobce: Benders
 • Benders hřebenáč koncový oblý

  Hřebenáč koncový oblý Benders  je příslušenstvím pro střešní tašky  Benders Palema  a  Benders Mecklenburger . Velmi dobrá přesnost lícování, barevné provedení i povrchová úprava totožná se střešní taškou. 
  Naše cena s DPH: od 213,18 Kč
  Naše cena bez DPH: od 176,18 Kč
  Sleva: 25,00%
  Výrobce: Benders
Náš sortiment

Střešní krytiny a doplňky
> >

Kontakt

NEJprodavač
 
+420605299823