Střešní taška Terran Danubia

Střešní taška Terran Danubia

Střešní betonová taška Terran z produktové řady Danubia se vyrábí z barevného betonu s vysokou pevností a kvalitní povrchovou úpavou Colorsystem - hedvábný a přirozený lesk. Výroba betonové krytiny Danubia probíhá na plně automatizované lince, splňující vysoké nároky na kvalitu a umožňující rozšíření kapacity. Prodávaná barevná škála se skládá z cihlově červené, višňově červené, hnědé, černé a antracitové barvy.

Povrchová úprava Colorsystem

Betonová krytina Danubia je opatřena povrchovou úpravou se samočistícím efektem, který lépe odolává UV záření a tím nedochází k jejímu vyblednutí. Zlepšení povrchové úpravy tašek Danubia pod názvem „colorsystém“, kdy k dvojitému akrylátovému nástřiku přibývá další speciální vrstva, která chrání jak tašku samotnou (povrchová vrstva je tvrdší a odolnější proti opotřebení, lépe utěsňuje póry a tím zároveň usnadňuje odtok vody z tašky), tak hlavně lépe chrání barvu tašky a dodává intenzivnější lesk. Výrobní technologie bez použití rozpouštědel a amoniaku, která neškodí životnímu prostředí. 

 


Seřadit


 • Terran Danubia taška základní

  Betonová taška Terran Danubia je základním prvkem pro pokrývání střech vyrobená z vysoce kvalitního probarveného betonu. Povrch střešní krytiny Danubia colorsystem je hladký opatřený akrylátovým nástřikem s lakem.  
  Naše cena s DPH: 18,71 Kč
  Naše cena bez DPH: 15,46 Kč
  Sleva: 40,98%
  Výrobce: Terran
 • Terran Danubia taška poloviční

  Betonová taška poloviční Terran Danubia se používá pro řešení hřebene, nároží, štítu a tak kde nelze použít základní tašku. Barevné provedení i povrchová úprava je totožná se základní taškou Terran Danubia colorsystem.
  Naše cena s DPH: 24,41 Kč
  Naše cena bez DPH: 20,17 Kč
  Sleva: 23,00%
  Výrobce: Terran
 • Terran Danubia hřebenáč

  Hřebenáč pro střešní krytinu Terran Danubia představuje základní krycí prvek hřebene a nároží. Křebenáče jsou dodávány ve stejné povrchové úpravě a barvě totožné se střešní taškou Terran Danibia colorsystem.
  Naše cena s DPH: 73,60 Kč
  Naše cena bez DPH: 60,83 Kč
  Sleva: 23,00%
  Výrobce: Terran
 • Terran Danubia taška krajní levá

  Krajní taška Terran Danubia - levá je ideální prvek pro zakončení okraje střechy z levé strany. Připevnění krajové tašky musí být pevné, každá střešní taška se připevňuje pomocí pozinkovaných vrutů.
  Naše cena s DPH: 114,14 Kč
  Naše cena bez DPH: 94,33 Kč
  Sleva: 23,00%
  Výrobce: Terran
 • Terran Danubia taška krajní taška pravá

  Krajní taška Terran Danubia - pravá  je ideální prvek pro zakončení okraje střechy na pravé straně. Připevnění krajové tašky musí být pevné, každá střešní taška se připevňuje pomocí pozinkovaných vrutů.
  Naše cena s DPH: 114,14 Kč
  Naše cena bez DPH: 94,33 Kč
  Sleva: 23,00%
  Výrobce: Terran
 • Terran Danubia taška větrací

  Terran Danubia betonová taška větrací slouží k odvodu vzduchu z provětraných střešních prostorů. Vhodné umístění provětrávacích tašek je ve druhé řadě pod hřebenem. Větrací taška je opatřena mřížkou , která brání vniknutí hmyzu a ptáků do podstřeší.
  Naše cena s DPH: 170,50 Kč
  Naše cena bez DPH: 140,91 Kč
  Sleva: 23,00%
  Výrobce: Terran
 • Terran Danubia koncový hřebenáč

  Hřebenáč koncový pro střešní krytinu Terran Danubia  slouží k bezpečnému uzavření nároží. Koncové hřebenáče jsou dodávány ve stejné povrchové úpravě a barvě totožné se střešní taškou Terran Danibia colorsystem.
  Naše cena s DPH: 197,52 Kč
  Naše cena bez DPH: 163,24 Kč
  Sleva: 23,00%
  Výrobce: Terran
 • Terran Danubia taška pultová

  Pultová taška Terran Danubia pro ukončení pultové střechy. Každá pultová betonová taška musí být připevněna pozinkovanými vruty.
  Naše cena s DPH: 213,36 Kč
  Naše cena bez DPH: 176,33 Kč
  Sleva: 23,00%
  Výrobce: Terran
 • Terran Danubia rozdělovací hřebenáč Y

  Rozdělovací hřebenáč Y pro střešní krytinu Terran Danubia colorsystem slouží na překrytí styčného bodu hřebene s nárožím.
  Naše cena s DPH: 323,02 Kč
  Naše cena bez DPH: 266,96 Kč
  Sleva: 23,00%
  Výrobce: Terran
 • Terran Danubia taška pultová levá

  Pultová krajní betonová taška Terran Danubia - levá slouží k uzavření pravoúhlých rohů pultových střech. Barva i povrchová úprava je totožná se základní betonovou taškou Terran Danubia .
  Naše cena s DPH: 354,98 Kč
  Naše cena bez DPH: 293,37 Kč
  Sleva: 23,00%
  Výrobce: Terran
 • Terran Danubia taška pultová pravá

  Pultová krajní betonová taška Terran Danubia - pravá  slouží k uzavření pravoúhlých rohů pultových střech. Barva i povrchová úprava je totožná se základní  betonovou taškou Terran Danubia .
  Naše cena s DPH: 354,98 Kč
  Naše cena bez DPH: 293,37 Kč
  Sleva: 23,00%
  Výrobce: Terran
 • Terran Danubia rozdělovací hřebenáč X

  Terran Danubia rozdělovací hřebenáč X slouží na překrytí styčného bodu, kde se setkávají čtyři nároží. Směrový úhel ve vodorovné rovině mezi hřebenem a nárožím je 90°.
  Naše cena s DPH: 401,10 Kč
  Naše cena bez DPH: 331,49 Kč
  Sleva: 23,00%
  Výrobce: Terran
Náš sortiment

Střešní krytiny a doplňky
> >

Kontakt

NEJprodavač
 
+420605299823