Střešní taška Terran Zenit Evo

Střešní taška Terran Zenit

Betonová střešní krytina Terran Zenit svým reliéfním povrchem připomíná přírodní břidlici a vytváří tak neotřelou a luxusní podívanou. Střecha pokrytá taškou Zenit® je důkazem kvality bez kompromisů. Tato masivní střešní krytina se vyrábí z barevného betonu se speciální povrchovou úpravou, která garantuje dlouhodobé homogenní zbarvení a tón tašky.

Betonová střešní taška Zenit Evo je dostupná v barvách carbon, grafit, břidlice NEW, onyx a granit. Díky speciální povrchové úpravě Evo má krytina výjmečně jemný a hladký povrch s estetickým leskem. Vysoce odolná střešní krytina proti povětrnostním vlivům a mechu s mimořádně dlouhou životností, záruka 50 let.

Střešní taška Zenit v barvě antická červená s povrchovou úpravou colorsystem. Tato úprava dodává krytině hedvábný a přirozený lesk, barevnou stálost, samočistící schopnost. Výrobce doporučuje pokládku realizovat z několika palet součastně.


Seřadit


 • Terran Zenit EVO taška základní

  Terran betonová taška Zenit®  jednoduchým pravidelným  obdélníkovým tvarem  a vysoce  kvalitní povrchovou úpravou EVO  s přidaným silikátem   představuje nový proud a směr v současném světě tradičních střešních krytin.
  Naše cena s DPH: od 27,94 Kč
  Naše cena bez DPH: od 23,09 Kč
  Sleva: 37,59%
  Výrobce: Terran
 • Terran Zenit EVO taška poloviční

  Poloviční betonová taška  je doplňkovou taškou krytiny  Terran Zenit EVO , kterou lze použít při řešení nároží, úžlabí a štítu.
  Naše cena s DPH: od 35,82 Kč
  Naše cena bez DPH: od 29,60 Kč
  Sleva: 19,99%
  Výrobce: Terran
 • Terran Zenit EVO hřebenáč

  Hřebenáč pro střešní krytinu Terran Zenit EVO  představuje základní krycí prvek hřebene a nároží. Křebenáče jsou dodávány ve stejné povrchové úpravě a barvě totožné se střešní taškou Terran Zenit EVO.
  Naše cena s DPH: od 87,22 Kč
  Naše cena bez DPH: od 72,08 Kč
  Sleva: 20,00%
  Výrobce: Terran
 • Terran Zenit EVO taška krajní taška levá

  Terran Zenit EVO  krajní betonová  taška levá  je tvarovka určená pro odbornou realizaci na  okraji střechy . Upevnění musí být odolné proti povětrnostním vlivům. Tvarovky Terran dodáváme ve stejné povrchové úpravě jako střešní krytinu Terran Zenit EVO. 
  Naše cena s DPH: 175,79 Kč
  Naše cena bez DPH: 145,28 Kč
  Sleva: 20,00%
  Výrobce: Terran
 • Terran Zenit EVO taška krajní taška pravá

  Terran Zenit EVO  krajní betonová  taška pravá  je tvarovka určená pro odbornou realizaci na  okraji střechy . Upevnění musí být odolné proti povětrnostním vlivům. Tvarovky Terran dodáváme ve stejné povrchové úpravě jako střešní krytinu Terran Zenit EVO. 
  Naše cena s DPH: 175,79 Kč
  Naše cena bez DPH: 145,28 Kč
  Sleva: 20,00%
  Výrobce: Terran
 • Terran Zenit EVO taška větrací

  Větrací betonová taška Terran Zenit EVO  slouží k  odvodu vzduchu  z provětraných střešních prostorů. Vhodné umístění provětrávacích tašek je ve druhé řadě pod hřebenem. Větrací taška je  opatřena mřížkou , která brání vniknutí hmyzu a ptáků do podstřeší.
  Naše cena s DPH: 219,64 Kč
  Naše cena bez DPH: 181,52 Kč
  Sleva: 20,00%
  Výrobce: Terran
 • Terran Zenit EVO koncový hřebenáč

  Hřebenáč koncový pro střešní krytinu Terran Zenit EVO  slouží k bezpečnému uzavření nároží. Koncové hřebenáče jsou dodávány ve stejné povrchové úpravě a barvě totožné se střešní taškou Terran Zenit EVO.
  Naše cena s DPH: od 223,32 Kč
  Naše cena bez DPH: od 184,56 Kč
  Sleva: 20,00%
  Výrobce: Terran
 • Terran Zenit EVO taška pultová

  Terran Zenit EVO taška pultová pro ukončení pultové střechy. Každá pultová betonová taška musí být připevněna pozinkovanými vruty.
  Naše cena s DPH: 267,07 Kč
  Naše cena bez DPH: 220,72 Kč
  Sleva: 20,00%
  Výrobce: Terran
 • Terran Zenit EVO taška pultová levá

  Pultová krajní betonová taška Terran Zenit EVO - levá  slouží k uzavření pravoúhlých rohů pultových střech. Barva i povrchová úprava je totožná se základní  betonovou taškou Terran Zenit EVO . 
  Naše cena s DPH: 304,34 Kč
  Naše cena bez DPH: 251,52 Kč
  Sleva: 20,00%
  Výrobce: Terran
 • Terran Zenit EVO taška pultová pravá

  Pultová krajní betonová taška Terran Zenit EVO - pravá  slouží k uzavření pravoúhlých rohů pultových střech. Barva i povrchová úprava je totožná se základní  betonovou taškou Terran Zenit EVO.
  Naše cena s DPH: 304,34 Kč
  Naše cena bez DPH: 251,52 Kč
  Sleva: 20,00%
  Výrobce: Terran
 • Terran Zenit EVO rozdělovací hřebenáč Y

  Rozdělovací hřebenáč Y  pro střešní krytinu  Terran Zenit EVO  slouží na překrytí styčného bodu hřebene s nárožím.
  Naše cena s DPH: od 360,97 Kč
  Naše cena bez DPH: od 298,32 Kč
  Sleva: 20,00%
  Výrobce: Terran
 • Terran Zenit EVO rozdělovací hřebenáč X

  Terran Zenit EVO  rozdělovací hřebenáč X  slouží na překrytí styčného bodu, kde se setkávají čtyři nároží. Směrový úhel ve vodorovné rovině mezi hřebenem a nárožím je 90°.
  Naše cena s DPH: od 442,18 Kč
  Naše cena bez DPH: od 365,44 Kč
  Sleva: 20,00%
  Výrobce: Terran
Náš sortiment

Střešní krytiny a doplňky
> >

Kontakt

NEJprodavač
 
+420605299823