Střešní okna a doplňky RoofLITE

RoofLITE střešní okna

Značka RoofLITE+ znamená špičkovou kvalitu za přijatelnou cenu. Střešní okna RoofLITE jsou spolehlivá, jejich tepelná izolace a nepropustnost se důkladně testují v souladu s nejnovějšími evropskými normami. Jedná se o vysoce kvalitní výrobky, na něž poskytujeme desetiletou záruku. Okna RoofLITE nabízejí dobrý poměr ceny a výkonu.

RoofLITE+ je technologicky vyspělá řada střešních oken, která jsou navržena tak, aby vyhovovala různým potřebám investorů. V řadě RoofLITE+ bylo upraveno zasklení s cílem poskytnout další nízkoenergetický potah, který zabrání tepelným ztrátám v zimě. Díky použití obvodového těsnění okna RoofLITE+ navíc zajišťují spolehlivou nepropustnost i v těch nejnáročnějších povětrnostních podmínkách. Zaručují bezpečnost, pohodlné používání, stejně jako snadnou montáž.

Rozjasněte své podkroví větší okna samozřejmě přináší více světla, ale za úvahu také stojí montáž více střešních oken, tím dosáhnete lepšího celkového účinku prosvětlení podkrovních místností.

 


 • Střešní okna RoofLITE Střešní okna RoofLITE
 • Lemování pro střešní okna RoofLITE Lemování pro střešní okna RoofLITE
 • Zastiňující doplňky střešních oken RoofLITE Zastiňující doplňky střešních oken RoofLITE


Seřadit


 • RoofLITE zastiňující roleta RHR

  RoofLITE roleta RHR přináší stín do vašeho domova. Praktická a levná varianta pro zastínění podkrovních místností. Polyesterová tkanina pro dlouhou životnost v barvě modrá nebo béžová. Relety  lze snadno polohovat ve 3 libovolných polohách.
  Naše cena s DPH: od 739,94 Kč
  Naše cena bez DPH: od 611,52 Kč
  Sleva: 22,00%
  Výrobce: RoofLITE
 • RoofLITE lemování pro ploché střešní krytiny SFX

  RoofLITE lemování SFX pro ploché střešní krytiny do 16 mm . Těsnící lemování SFX určené pro střešní okna RoofLITE slouží k těsnému napojení s plochou střešní krytinou, kde nedochází k zatékání.
  Naše cena s DPH: od 907,94 Kč
  Naše cena bez DPH: od 750,36 Kč
  Sleva: 22,00%
  Výrobce: RoofLITE
 • RoofLITE lemování pro profilované střešní krytiny TFX

  RoofLITE lemování TFX  pro profilované střešní krytiny od 16 do 50 mm . Těsnící lemování TFX určené pro  střešní okna RoofLITE  slouží k těsnému napojení s profilovanou střešní krytinou, kde nedochází k zatékání.
  Naše cena s DPH: od 1 030,63 Kč
  Naše cena bez DPH: od 851,76 Kč
  Sleva: 22,00%
  Výrobce: RoofLITE
 • RoofLITE zatemňující roleta DUR

  RoofLITE zatemňující roleta DUR  přináší stín do vašeho domova. Praktická varianta až pro 100% zastínění podkrovních místností. Polyesterová tkanina pro dlouhou životnost v barvě tmavá modrá, bílá nebo béžová. Roleta je kompatibilní i s okny Velux nebo Dakea.
  Naše cena s DPH: od 1 149,55 Kč
  Naše cena bez DPH: od 950,04 Kč
  Sleva: 22,00%
  Výrobce: RoofLITE
 • RoofLITE lemování pro střešní krytinu univerzální UFX

  RoofLITE lemování UFX pro střešní krytinu univerzální až do výšky 120 mm . Lemování UFX určené pro střešní okna RoofLITE zajistí dokonale těsné napojení se střešní krytinou.
  Naše cena s DPH: od 1 247,39 Kč
  Naše cena bez DPH: od 1 030,90 Kč
  Sleva: 22,00%
  Výrobce: RoofLITE
 • RoofLITE venkovní markýza MIR

  RoofLITE venkovní markýza MIR  přináší stín do vašeho domova a zároveň omezuje přehřátí místnosti v horkých dnech. Praktická venkovní markýza vyrobena z průsvitné síťoviny potažené PVC pro vyšší životnost odolná proti vodě a UV záření. Barva černá.
  Naše cena s DPH: od 1 480,82 Kč
  Naše cena bez DPH: od 1 223,82 Kč
  Sleva: 22,00%
  Výrobce: RoofLITE
 • RoofLITE střešní okno SOLID PINE

  RoofLITE dřevěné střešní okno SOLID PINE v povrchové úpravě borovice vybaveno dvojitým zasklením s hodnotou Uw 1,3 W/m2K . V kombinaci s vhodným lemováním zajistíte 100% pevné osazení do střešní krytiny.
  Naše cena s DPH: od 2 891,49 Kč
  Naše cena bez DPH: od 2 389,66 Kč
  Sleva: 22,00%
  Výrobce: RoofLITE
 • RoofLITE střešní okno SOLID VENT

  RoofLITE střešní okno SOLID VENT z borovicového dřeva s přírodní povrchovou úpravou. Kvalitní střešní okno s dvojitým zasklením  zajistí dostatek denního světla a účinná ventilační klapka umožní přístup vzduchu do místnosti.
  Naše cena s DPH: od 3 357,71 Kč
  Naše cena bez DPH: od 2 774,97 Kč
  Sleva: 22,00%
  Výrobce: RoofLITE
 • RoofLITE střešní okno SOLID PVC

  RoofLITE  střešní okno SOLID PVC  bílé vybaveno  dvojitým zasklením  s hodnotou Uw  1,3 W/m2K . V kombinaci s vhodným lemováním zajistíte 100% pevné osazení do střešní krytiny. Střešní okno SOLID PVC je ideálním řešením pro prostory s vyšší vlhkostí.
  Naše cena s DPH: od 3 840,32 Kč
  Naše cena bez DPH: od 3 173,82 Kč
  Sleva: 22,00%
  Výrobce: RoofLITE
 • RoofLITE střešní okno TRIO PINE

  RoofLITE střešní okno TRIO PINE trojsklo . Kvalitní dřevěné střešní okno zaručuje vynikající tepelně izolační vlastnosti 1,1 W/m2K vhodné pro super energeticky úsporné domy. V kombinaci s vhodným těsnicím lemováním zajistí dokonalé spojení se střešním pláštěm.
  Naše cena s DPH: od 4 179,78 Kč
  Naše cena bez DPH: od 3 454,36 Kč
  Sleva: 22,00%
  Výrobce: RoofLITE
 • RoofLITE střešní okno TRIO PVC

  Kvalitní střešní okno RoofLITE TRIO PVC s trojsklem a nejvyššími izolačními parametry v řadě střešních oken RoofLITE 1,1 W/m2K . Bílé plastové střešní okno vhodné pro energeticky úsporné domy.
  Naše cena s DPH: od 4 789,16 Kč
  Naše cena bez DPH: od 3 957,98 Kč
  Sleva: 22,00%
  Výrobce: RoofLITE
Náš sortiment

Střešní krytiny a doplňky
> >

Kontakt

NEJprodavač
 
+420605299823