Zastiňující doplňky pro střešní okna

Zastiňující doplňky pro střešní okna

Nabízíme vysoce kvalitní rolety vnitřní nebo venkovní pro střešní okna Rooflite. Rolety slouží k zastínění nebo k úplnému zatemnění podkrovních místností. Kvalitní provedení, snadná montáž a jednoduché ovládání rolet.

Chcete-li zjistit přesné rozměry rolety a okna, otevřete okno a zkontrolujte typový štítek umístěný v horní části křídla. Rolety jsou kompatibilní s okny Rooflite, Velux, Dakstra.


Seřadit


 • RoofLITE zastiňující roleta RHR

  RoofLITE roleta RHR přináší stín do vašeho domova. Praktická a levná varianta pro zastínění podkrovních místností. Polyesterová tkanina pro dlouhou životnost v barvě modrá nebo béžová. Relety  lze snadno polohovat ve 3 libovolných polohách.
  Naše cena s DPH: od 739,94 Kč
  Naše cena bez DPH: od 611,52 Kč
  Sleva: 22,00%
  Výrobce: RoofLITE
 • RoofLITE zatemňující roleta DUR

  RoofLITE zatemňující roleta DUR  přináší stín do vašeho domova. Praktická varianta až pro 100% zastínění podkrovních místností. Polyesterová tkanina pro dlouhou životnost v barvě tmavá modrá, bílá nebo béžová. Roleta je kompatibilní i s okny Velux nebo Dakea.
  Naše cena s DPH: od 1 149,55 Kč
  Naše cena bez DPH: od 950,04 Kč
  Sleva: 22,00%
  Výrobce: RoofLITE
 • RoofLITE venkovní markýza MIR

  RoofLITE venkovní markýza MIR  přináší stín do vašeho domova a zároveň omezuje přehřátí místnosti v horkých dnech. Praktická venkovní markýza vyrobena z průsvitné síťoviny potažené PVC pro vyšší životnost odolná proti vodě a UV záření. Barva černá.
  Naše cena s DPH: od 1 480,82 Kč
  Naše cena bez DPH: od 1 223,82 Kč
  Sleva: 22,00%
  Výrobce: RoofLITE
Náš sortiment

Střešní krytiny a doplňky
> >

Kontakt

NEJprodavač
 
+420605299823