Střešní okna Tyrem

Střešní okna Tyrem

Střešní okna Tyrem jsou vyráběna v evropských výrobních závodech, které splňují předpisy jakostních norem ISO 9001 ISO 14001 a OHSAS 18001, přičemž používají nejmodernější technologické postupy a předepsané noremy vztahujících se na průmyslovou výrobu, ochranu životního prostředí a výrobní postupy. Energetické testy, testy vodotěsnosti jsou prováděny v nezávislých laboratořích IFT Rosenheim GmbH.

Střešní okna Tyremlemování Tyrem jsou osazeny níže v úrovni střechy, což zvyšuje nejenom efekt tepelné izolace, ale také vnější estetický vzhled. Montáž střešních oken Tyrem je jednoduchá.
Princip montáže je zkoušen, testován a dobře znám montážníkům mnoho let. Pro naše zákazníky, kteří si chtějí okno instalovat sami, je přiložen přehledný montážní návod s jednotlivými kroky montáže.


Seřadit


 • Tyrem dřevěné střešní okno, dvojsklo

  Dřevěné střešní okno Tyrem  s otočným středovým závěsem a elegantní kličkou, která umožní pasivní větrání při zavřeném okně . Okno Tyrem zaskleno tepelně izolačním dvojsklem 24 mm.
  Naše cena s DPH: od 2 890,56 Kč
  Naše cena bez DPH: od 2 388,89 Kč
  Sleva: 30,00%
  Výrobce: Tyrem
 • Tyrem plastové střešní okno, dvojsklo

  Tyrem plastové střešní okno  s otočným středovým závěsem. Vyztužené PVC profily zajišťují odolnost proti vlhkosti a dlouhou životnost. Střešní okno Tyrem plastové vybaveno izolačním dvojsklem a tvrzeným vnějším sklem. 
  Naše cena s DPH: od 4 235,00 Kč
  Naše cena bez DPH: od 3 500,00 Kč
  Sleva: 30,00%
  Výrobce: Tyrem
Náš sortiment

Střešní krytiny a doplňky
> >

Kontakt

NEJprodavač
 
+420605299823