Kategorie
NEJstavebniny (https://www.nejstavebniny.cz/)
«
Trapézový hřebenáč Omak PE lesk RAL 8017, 2 m
-30%
-30%

Trapézový hřebenáč Omak PE lesk RAL 8017, 2 m

kód zboží: HT87L
Trapézový hřebenáč Omak polyester lesk (25µm) RAL 8017 v délce 2 m je klempířský prvek sloužící k ukončení trapézových střešních krytin Omak ve vrcholu střešní konstrukce.
573,54 Kč 401,48 Kč/ks
474,00 Kč 331,80 Kč/ks bez DPH
- + ks
obvykle do 3 týdnů
Popis

Hřebenáč trapézový Omak Polyester Lesk

Trapézový hřebenáč Omak 2 m se vyrábí z totožného materiálu jako plechové trapézové střešní krytiny Omak při zachování stejné výrobní šarže ocelových svitků tak, aby byl zachován stejný barevný odstín.

Před samotnou montáží hřebenáče je nutno instalovat profilované těsnění nebo větrací pás hřebene pro zajištění správné ventilace střešního pláště a nepropustnost pro vodu a sníh. Těsnění musí být přichyceno a spojeno s hřebenáčem. Hřebenáč upevňujeme vždy na každé druhé vlně a spojujeme samořeznými vruty do oceli.

Povrchová úprava POLYESTER LESK

Velice oblíbená, cenově výhodná základní povrchová úprava Polyester Lesk 25 µm v široké škále barev dle vzorníku RAL. Znázorněné barevné odstíny jsou pouze orientační, přesné provedení barev je ve vzornících společnosti Blachdom. Základní ocelové jádro 0,5 mm je oboustranně zinkováno a chemicky upraveno. Spodní vrstva je navíc ošetřena ochranným lakem 7µm. Vrchní pohledová strana plechu se základním ochranným lakem 5µm je navíc doplněna o dvaceti mikronovou dekorační lesklou vrstvu polyesteru.

Parametry hřebenáče Omak polyester lesk

  • délka 2000 mm
  • krycí délka 1900 mm
  • rozvinutá šířka 330 mm
  • hmotnost 2,5 kg
  • povrchová úprava - PE Lesk 25µm
  • ocelové jádro 0,5 mm
Doprava a platba
  BLACHDOM PLUS - OMAK
Doprava - nad 50 m2 krytiny - 1210 Kč I do 50 m2 krytiny nebo doplňky a rovinné plechy (samostatně) - dopravné bude naceněno individuálně 
Platba - předem
Osobní odběr - výrobní závod Blachdom Plus Český Těšín
Vykládka zboží - ano (vykládka zboží je v ceně dopravy)