Modulární stříšky nad vchodové dveře

Modulární stříšky nad vchodové dveře

Díky modulárním stříškám lze libovolně vytvářet šířky přístřešků nad vchodovými dveřmi. Systém markýzy se skládá ze dvou bočních konzol z pevného kopolymeru, předním a zadním nosníkem z eloxovaného hliníku a výplně z komůrkového polykarbonátu Guttagliss DUAL BOX

Pro vytvoření větší šířky přístřešku se používá prodloužení vchodové stříšky a markýzy, které má téměř stejné složení. Prodloužení však obsahuje pouze jednu boční konzoli. Součástí balení je kompletní spojovací materiál a návod. 

Vhodné využítí modulárních stříšek a markýz je pro zastřešení vchodů, balkónů, teras, výloh nebo lodžií větších šířek. 


Seřadit


 • Gutta prodloužení stříšky Modulo

  Gutta prodloužení  je příslušenství ke vchodové stříšce  Modulo . Prodloužení Modulo umožňuje sestavit libovolnou délku zastřešení nad vchody, garáže atd. Na stříšku je použit kvalitní  polykarbonát Guttagliss DUAL BOX.
  Naše cena s DPH: od 902,71 Kč
  Naše cena bez DPH: od 746,04 Kč
  Sleva: 10,00%
  Výrobce: GUTTA
 • Gutta vchodová stříška Modulo

  Gutta vchodová stříška Modulo . Modulární systém vchodového zastřešení s možností sestavení libovolné délky. Vchodová stříška je osazena polykarbonátem Guttagliss DUAL BOX 4 a 6 mm . Konzole v šedé barvě vyrobené z kopolymeru.
  Naše cena s DPH: od 1 258,19 Kč
  Naše cena bez DPH: od 1 039,83 Kč
  Sleva: 10,00%
  Výrobce: GUTTA
 • Gutta markýza Modulo

  Gutta markýza Modulo v barvě bronz a čirá je nejčastěji používaná pro zastřešení balkónů, hlavních vstupů, garáží atd. Markýza je osazena polykarbonátem Guttagliss DUAL BOX 6 mm (rozměr 140 × 150 cm). 
  Naše cena s DPH: 5 131,80 Kč
  Naše cena bez DPH: 4 241,16 Kč
  Sleva: 10,00%
  Výrobce: GUTTA
Náš sortiment

Střešní krytiny a doplňky
> >

Kontakt

NEJprodavač
 
+420605299823