Skladebná dlažba, zámková dlažba

Skladebná dlažba, zámková dlažba

Betonová dlažba pro venkovní použití, vysoce odolná, mrazuvzdorná s nízkou obrusností je ideální volbou pro příjezdové cesty, chodníky zahradní i městské. K dispozici je široká nabídka dlažeb skládaných v různých velikostech a barevném provedení, vzhled cihla, kámen nebo břidlice.

Povrchová úprava zámkové dlažby

 • povrch STANDARD - hladký reliéfní povrch, dále neopracovaný, nenasákavá, omezuje ulpívání povrchových nečistot - velmi snadná údržba
 • povrch SAMETOVÝ - vasoce elegantní reliéfní povrch, opracovaný jemnými kartáči a ošetřený hedvábným leskem, povrch velmi příjemný na dotek, elegantní sametový vzhled, nenasákavý. Povrchový lak vytvrzen infrazářením, kterým je zajištěna stálost ochrany před znečištěním. Intenzivnější zvýraznění barevdíky použitému laku, který omezuje ulpívání povrchových nečistot, velmi snadná údržba
 • povrch ANTICO - luxusní povrch s ostaršenými hranami a ošetřený hedvábným lakem. Lak je vytvrzen infrazářením zvyšuje stálost ochrany proti zněčištění a intenzivnější barvy. Již při výrobě použitá hloubková inpregnace. Velmi snadná údržba.
 • povrch sametový lakování ULTRA UV - lakovaný povrch dlažby rovnoměrný a vícevrstvý vytvrzený pomoví speciálních U lamp. Tento povrch zvyšuje životnost i odolnost dlažby, Zvyšuje jas a kresbu dlažeb. Vzhled trvale mokrého efektu dlažby.


Seřadit


 • BEST KLASIKO, výška 40 mm

  Venkovní skládaná dlažba Best KLASIKO velice oblíbená, cenově výhodná. Výška obdelníkové dlaždice 40 mm určená pro pochozí plochy, kde je vyžadován vyrovnaný a hladký povrch.  
  Naše cena s DPH: od 193,72 Kč
  Naše cena bez DPH: od 160,10 Kč
  Sleva: 10,56%
  Výrobce: BEST
 • BEST KLASIKO, výška 60 mm

  Venkovní skládaná dlažba Best KLASIKO velice oblíbená, cenově výhodná. Výška obdelníkové dlaždice 60 mm určená pro pochozí plochy, kde je vyžadován vyrovnaný a hladký povrch. Tradičný a osvědčený výrobek BEST.
  Naše cena s DPH: od 215,14 Kč
  Naše cena bez DPH: od 177,80 Kč
  Sleva: 10,65%
  Výrobce: BEST
 • BEST KORZO, výška 40 mm

  Venkovní betonová dlažba BEST KORZO  se skládá ze tří kamenů o různých velikostech. Barevné provedení elegantní skládané dlažby Best KORZO pro vytváření dekorativních chodníků. Dlažba o tloušťce 40 mm určená pro pochozí plochy .
  Naše cena s DPH: od 246,72 Kč
  Naše cena bez DPH: od 203,90 Kč
  Sleva: 2,44%
  Výrobce: BEST
 • BEST KORZO, výška 60 mm

  Venkovní betonová dlažba BEST KORZO  se skládá ze  tří kamenů  o různých velikostech. Barevné provedení elegantní skládané dlažby Best KORZO pro vytváření dekorativních chodníků. Dlažba o tloušťce  60 mm  určená pro  pochozí plochy .
  Naše cena s DPH: od 265,23 Kč
  Naše cena bez DPH: od 219,20 Kč
  Sleva: 4,28%
  Výrobce: BEST
 • BEST KLASIKO, výška 80 mm

  Venkovní skládaná dlažba Best KLASIKO velice oblíbená, cenově výhodná. Výška obdelníkové dlaždice 80 mm určená pro pochozí a pojezdové plochy , kde je vyžadován vyrovnaný a hladký povrch. Tradičný a osvědčený výrobek BEST.
  Naše cena s DPH: od 265,47 Kč
  Naše cena bez DPH: od 219,40 Kč
  Sleva: 11,89%
  Výrobce: BEST
 • BEST ARCHIA, výška 80 mm

  Venkovní betonová dlažba BEST ARCHIA se skládá ze čtyř kamenů o různých velikostech. Barevné provedení, pojezdová osobními automobily. Elegantní skládaná dlažba Best ARCHIA pro vytváření dekorativních chodníků a příjezdových cest.
  Naše cena s DPH: od 310,24 Kč
  Naše cena bez DPH: od 256,40 Kč
  Sleva: 8,10%
  Výrobce: BEST
 • BEST OLYMPIA, výška 80 mm

  Elegantní betonová dlažba BEST OLYMPIA  se skládá z  pěti kamenů  o různých velikostech. Barevné provedení venkovní skládané dlažby Best Olympia pro vytváření dekorativních chodníků, teras. Dlažba o tloušťce  80 mm  určená pro  pochozí plochy o pojezdové .
  Naše cena s DPH: od 373,89 Kč
  Naše cena bez DPH: od 309,00 Kč
  Sleva: 13,93%
  Výrobce: BEST
 • BEST PERSINO, výška 80 mm

  Velice elegantní dlažba Best PERSINO s rovným pobrchem pro pochozí a pojezdové plochy, chodníky. Výška betonové dlažby 80 mm, barevné provedení a různé povrchové úpravy. Dokonalá dlažba na terasu i příjezdovou cestu.
  Naše cena s DPH: od 500,94 Kč
  Naše cena bez DPH: od 414,00 Kč
  Sleva: 13,57%
  Výrobce: BEST
 • BEST SOLITERA betonová dlažba výška 80 mm

  Betonová dlažba BEST Solitera . Jedná se o originální sestavu  nepravidelných kamenů s jemně nerovnými hranami. Originální betonová dlažba BEST solitera s reálným  vzhl edem přírodního kamene . Dlažba vhodná pro pojezdové i pochozí plochy.
  Naše cena s DPH: 500,94 Kč
  Naše cena bez DPH: 414,00 Kč
  Sleva: 3,50%
  Výrobce: BEST
Náš sortiment

Střešní krytiny a doplňky
> >

Kontakt

NEJprodavač
 
+420605299823