Velkoformátové betonové dlažby

Velkoformátové betonové dlažby

Univerzální velkoformátovou dlažbu lze použít jak pro velké plochy, tak pro menší, které se díky ní opticky zvětší. Velké formáty dlažeb nabízí minimum spar a vysokou eleganci. V naší nabídce naleznete kolekci nejkrásnějších výrobků pro Vaši terasu a zahradu. Dlažby BEST různých odstínů a velikostí, lze je navzájem kombinovat a vytvářet tak originální design v okolí rodinných domů i veřejného prostranství.

Povrchová úprava velkoformátových dlažeb

 • povrch STANDARD - hladký reliéfní povrch, dále neopracovaný, nenasákavá, omezuje ulpívání povrchových nečistot - velmi snadná údržba
 • povrch SAMETOVÝ - vasoce elegantní reliéfní povrch, opracovaný jemnými kartáči a ošetřený hedvábným leskem, povrch velmi příjemný na dotek, elegantní sametový vzhled, nenasákavý. Povrchový lak vytvrzen infrazářením, kterým je zajištěna stálost ochrany před znečištěním. Intenzivnější zvýraznění barevdíky použitému laku, který omezuje ulpívání povrchových nečistot, velmi snadná údržba
 • povrch INSPIRO - otryskáním zušlechtěný vysoce luxusní povrch vyrobený dle speciální reseptury nepravidelným promícháním barevných drtí a standardního betonu. Ošetřený povrch hedvábným lakem a vytvrzený UV zářením. Již v procesu výroby dlažby ošetřeny hloubkovou impregnací pro zamezení nasákavosti a zvýraznění barevnosti.
 • povrch ANTICO - luxusní povrch s ostaršenými hranami a ošetřený hedvábným lakem. Lak je vytvrzen infrazářením zvyšuje stálost ochrany proti zněčištění a intenzivnější barvy. Již při výrobě použitá hloubková inpregnace. Velmi snadná údržba.
 • povrch sametový lakování ULTRA UV - lakovaný povrch dlažby rovnoměrný a vícevrstvý vytvrzený pomoví speciálních U lamp. Tento povrch zvyšuje životnost i odolnost dlažby, Zvyšuje jas a kresbu dlažeb. Vzhled trvale mokrého efektu dlažby.


Seřadit


 • BEST CHODNÍKOVÁ betonová dlažba, výška 50 mm

  Moderní chodníková dlažba se zcela novými barevnými odstíny. Kvalitní betonová dlažba BEST o tloušťce 50 mm vhodná pro terasy, chodníky, bazény nebo střešní zahrady. Dodáváme v rozměru 30x30, 40x40, 50x50 cm.
  Naše cena s DPH: od 264,75 Kč
  Naše cena bez DPH: od 218,80 Kč
  Sleva: 15,52%
  Výrobce: BEST
 • BEST ALTEA betonová dlažba výška 60 mm

  Novinka
  BEST ALTEA betonová dlažba výška 60 mm
  BEST ALTEA betonová dlažba výšky 60 mm je dostupným luxusem pro každého. Vynikající poměr ceny a kvality moderní betonové dlažby. Elegantní sestava 3 kamenů s reliéfem přírodní břidlice. Dlažba pro pochozí plochy, různá povrchová úprava.
  Naše cena s DPH: od 299,11 Kč
  Naše cena bez DPH: od 247,20 Kč
  Sleva: 11,40%
  Výrobce: BEST
 • BEST ALTEZO betonová dlažba výška 60 mm

  AkceTip
  BEST ALTEZO betonová dlažba výška 60 mm
  BEST ALTEZO betonová dlažba  výšky 60 mm je dostupným luxusem pro moderní i tradiční archytekturu. Vynikající poměr ceny a kvality moderní betonové dlažby s reliéfem přírodní břidlice. Dlažba pro pochozí plochy, dvě povrchové úpravy.
  Naše cena s DPH: od 314,96 Kč
  Naše cena bez DPH: od 260,30 Kč
  Sleva: 15,76%
  Výrobce: BEST
 • BEST BELEZA betonová dlažba výška 60 mm

  Novinka
  BEST BELEZA betonová dlažba výška 60 mm
  Velkoformátová dlažba BEST BELEZA v tloušťce 60 mm je moderní dlažba s mimořádnou estetickou hodnotou. Beleza v sestavě 3 kamenů o různých rozměrech v barvě dle výběru. Dlažba pro pochozí  plochy .
  Naše cena s DPH: od 446,25 Kč
  Naše cena bez DPH: od 368,80 Kč
  Sleva: 9,83%
  Výrobce: BEST
 • BEST BOHEMA betonová dlažba, výška 60 mm

  Novinka
  BEST BOHEMA betonová dlažba, výška 60 mm
  Novinkou letošního roku se stala betonová dlažba BEST BOHEMA sestava 3 rozměrově odlišných kamenů pro vytváření pochozích ploch teras, balkónů, chodníků . Nabídka z 6  barevných variant a povrchových úprav.
  Naše cena s DPH: 469,48 Kč
  Naše cena bez DPH: 388,00 Kč
  Sleva: 11,62%
  Výrobce: BEST
 • BEST BELEZA betonová dlažba výška 80 mm

  Novinka
  BEST BELEZA betonová dlažba výška 80 mm
  Velkoformátová dlažba BEST BELEZA  v tloušťce 80 mm je moderní dlažba s mimořádnou estetickou hodnotou. Beleza v sestavě  3 kamenů  o různých rozměrech v barvě dle výběru. Dlažba pro pochozí i pojezdové plochy .
  Naše cena s DPH: od 484,00 Kč
  Naše cena bez DPH: od 400,00 Kč
  Sleva: 12,85%
  Výrobce: BEST
Náš sortiment

Střešní krytiny a doplňky
> >

Kontakt

NEJprodavač
 
+420605299823