Best betonová zámková dlažba

Zámková dlažba Best

Kvalitní betonová dlažba Best charakteristická tvarovými zámky, které usnadňují pokládku dlažby. Díky zámkům nedochází k horizontálnímu posunu jednotlivých kamenů. Různě tavrovanou dlažbu lze použít pro běžné pochozí chodníky a plochy. V současné době náchází stále větší uplatnění i na vysoce namáhaných místech jako jsou parkoviště a pojizdné plochy před supermarkety.

Výrobky Best zaručují kvalitu vysokou pevnost, nízkou obrusnost a dlouhou životnost díky optimálnímu složení betonu, ve spojení s moderní výrobní technologií. Dlažba je již ve výrobě opatřena trvalou impregnací. Možnost balení pro strojní pokládku.

Základní povrchová úprava zámkové dlažby BEST - STANDARD bez laku je hladký povrch dále neopracovaný. Již v procesu výroby jsou kameny ošetřeny hloubkovou impregnací pro zamezení nasákavosti. Tato úprava zvýrazňuje barevnost dlažby a omezuje ulpívání povrchových nečistot, snadnějí se dlažba udžuje.


Seřadit


 • BEST BEATON betonová dlažba, výška 40 mm

  Betonová  zámková dlažba BEST BEATON , výška 40 mm. Klasický tvar venkovní dlažby Beaton se zámkem pro pochozí plochy. Vysoká odolnost a  dlouhá životnost  je předností venkovních dlažeb BEST.
  Naše cena s DPH: od 193,72 Kč
  Naše cena bez DPH: od 160,10 Kč
  Sleva: 19,55%
  Výrobce: BEST
 • BEST BEATON betonová dlažba, výška 60 mm

  Betonová zámková dlažba BEST BEATON , výška 60 mm. Klasický tvar venkovní dlažby Beaton se zámkem pro pochozí plochy. Vysoká odolnost a dlouhá životnost je předností venkovních dlažeb BEST.
  Naše cena s DPH: od 215,14 Kč
  Naše cena bez DPH: od 177,80 Kč
  Sleva: 18,81%
  Výrobce: BEST
 • BEST BASE betonová dlažba, výška 60 mm

  Velice oblíbená chodníková dlažba Best Base o výšce 60 mm. Venkovní betonová dlažba Best pro pochozí plochy, chodníky. Dodáváme v barvě přírodní šedá nebo červená. Zámková dlažba Best.
  Naše cena s DPH: od 221,31 Kč
  Naše cena bez DPH: od 182,90 Kč
  Sleva: 20,13%
  Výrobce: BEST
 • BEST BEATON betonová dlažba, výška 80 mm

  Betonová  zámková dlažba BEST BEATON , výška 80 mm. Klasický tvar venkovní dlažby Beaton se zámkem pro pochozí a pojezdové plochy . Vysoká odolnost a  dlouhá životnost  je předností venkovních dlažeb BEST.
  Naše cena s DPH: od 265,47 Kč
  Naše cena bez DPH: od 219,40 Kč
  Sleva: 18,44%
  Výrobce: BEST
 • BEST BASE betonová dlažba, výška 80 mm

  Velice oblíbená chodníková dlažba Best Base o výšce 80 mm . Venkovní betonová dlažba Best pro pochozí a pojezdové plochy , chodníky, garáže. Dodáváme v barvě přírodní šedá nebo červená.
  Naše cena s DPH: od 271,77 Kč
  Naše cena bez DPH: od 224,60 Kč
  Sleva: 19,50%
  Výrobce: BEST
 • BEST BASE betonová dlažba, výška 100 mm

  Velice oblíbená, vysoce únosná  zámková  dlažba Best Base o výšce 100 mm . Venkovní betonovou dlažbu Best pro pochozí,  pojezdové plochy , parkoviště, chodníky, garáže. Dodáváme v barvě přírodní šedá nebo červená.
  Naše cena s DPH: od 342,79 Kč
  Naše cena bez DPH: od 283,30 Kč
  Sleva: 13,89%
  Výrobce: BEST
Náš sortiment

Střešní krytiny a doplňky
> >

Kontakt

NEJprodavač
 
+420605299823