Best betonová zámková dlažba

Zámková dlažba Best

Kvalitní betonová dlažba Best charakteristická tvarovými zámky, které usnadňují pokládku dlažby. Díky zámkům nedochází k horizontálnímu posunu jednotlivých kamenů. Různě tavrovanou dlažbu lze použít pro běžné pochozí chodníky a plochy. V současné době náchází stále větší uplatnění i na vysoce namáhaných místech jako jsou parkoviště a pojizdné plochy před supermarkety.

Výrobky Best zaručují kvalitu vysokou pevnost, nízkou obrusnost a dlouhou životnost díky optimálnímu složení betonu, ve spojení s moderní výrobní technologií. Dlažba je již ve výrobě opatřena trvalou impregnací. Možnost balení pro strojní pokládku.

Základní povrchová úprava zámkové dlažby BEST - STANDARD bez laku je hladký povrch dále neopracovaný. Již v procesu výroby jsou kameny ošetřeny hloubkovou impregnací pro zamezení nasákavosti. Tato úprava zvýrazňuje barevnost dlažby a omezuje ulpívání povrchových nečistot, snadnějí se dlažba udžuje.


Seřadit


 • BEST BEATON betonová dlažba, výška 40 mm

  Betonová  zámková dlažba BEST BEATON , výška 40 mm. Klasický tvar venkovní dlažby Beaton se zámkem pro pochozí plochy. Vysoká odolnost a  dlouhá životnost  je předností venkovních dlažeb BEST.
  Naše cena s DPH: od 183,92 Kč
  Naše cena bez DPH: od 152,00 Kč
  Sleva: 15,08%
  Výrobce: BEST
 • BEST BEATON betonová dlažba, výška 60 mm

  Betonová zámková dlažba BEST BEATON , výška 60 mm. Klasický tvar venkovní dlažby Beaton se zámkem pro pochozí plochy. Vysoká odolnost a dlouhá životnost je předností venkovních dlažeb BEST.
  Naše cena s DPH: od 204,01 Kč
  Naše cena bez DPH: od 168,60 Kč
  Sleva: 15,27%
  Výrobce: BEST
 • BEST BASE betonová dlažba, výška 60 mm

  Velice oblíbená chodníková dlažba Best Base o výšce 60 mm. Venkovní betonová dlažba Best pro pochozí plochy, chodníky. Dodáváme v barvě přírodní šedá nebo červená. Zámková dlažba Best.
  Naše cena s DPH: od 209,81 Kč
  Naše cena bez DPH: od 173,40 Kč
  Sleva: 17,04%
  Výrobce: BEST
 • BEST BEATON betonová dlažba, výška 80 mm

  Betonová  zámková dlažba BEST BEATON , výška 80 mm. Klasický tvar venkovní dlažby Beaton se zámkem pro pochozí a pojezdové plochy . Vysoká odolnost a  dlouhá životnost  je předností venkovních dlažeb BEST.
  Naše cena s DPH: od 251,56 Kč
  Naše cena bez DPH: od 207,90 Kč
  Sleva: 16,51%
  Výrobce: BEST
 • BEST BASE betonová dlažba, výška 80 mm

  Velice oblíbená chodníková dlažba Best Base o výšce 80 mm . Venkovní betonová dlažba Best pro pochozí a pojezdové plochy , chodníky, garáže. Dodáváme v barvě přírodní šedá nebo červená.
  Naše cena s DPH: od 257,61 Kč
  Naše cena bez DPH: od 212,90 Kč
  Sleva: 17,80%
  Výrobce: BEST
 • BEST BASE betonová dlažba, výška 100 mm

  Velice oblíbená, vysoce únosná  zámková  dlažba Best Base o výšce 100 mm . Venkovní betonovou dlažbu Best pro pochozí,  pojezdové plochy , parkoviště, chodníky, garáže. Dodáváme v barvě přírodní šedá nebo červená.
  Naše cena s DPH: od 325,01 Kč
  Naše cena bez DPH: od 268,60 Kč
  Sleva: 13,07%
  Výrobce: BEST
Náš sortiment

Střešní krytiny a doplňky
> >

Kontakt

NEJprodavač
 
+420605299823