NEJstavebniny (https://www.nejstavebniny.cz/)
«
Popis
Vyvýšený záhon antracit
Vyvýšený záhon 75 x 150 x 30 cm vyroben z práškově lakovaných profilů v barvě antracit. Dodáváme v rozloženém stavu, montáž je rychlá a snadná. Moderní vyvýšení záhony usnadní pěstování jakékoliv zeleniny, bylin nebo květin. Estetický vzhled, moderní provedení a velice stabilní konstrukce se částečně zapustí do země. Záhon neobsahuje dno.
Parametry vyvýšeného záhonu
- délka 150, šířka 75 cm, hloubka 30 cm
- materiál pozinkované plechové profily
- barva antracit
- nohy záhonu se zapouštějí do země, dosažení vyšší stability záhonu
- záhon neobsahuje dno
- dodáváno v demontu
- snadná a rychlá montáž
Parametry a specifikace
| Výška | 30 cm |
| Šířka | 75 cm |
| Materiál | kov |
| Barva | šedá |
| Délka | 150 cm |
Doprava a platba
| GUTTA |
| Doprava lehká | - 299,- Kč |
| Doprava těžká | - 799,- Kč I střešní šindel, asfaltové pásy, polykarbonát, plechová krytina, skleníky |
| Doprava zdarma | - od 10.900.- Kč |
| Platba dobírkou | - předem nebo dobírkou |
| Osobní odběr | - ne |





.webp)
