Fasádní omítky BAUMIT

Fasádní omítky Baumit 

Fasádní omítka musí odolávat celoročním vlivům počasí, nejen sněhu a dešti, ale i slunečním paprskům. Úkolem fasádních omítek je chránit obvodové konstrukce a vytvářet konečný vzhled fasády.   

Pastovité fasádní omítky Baumit jsou navrženy tak, aby odolaly různým vnějším vlivům a zároveň poskytovali neomezenou tvůrčí svobodu. Pastovité omítky dodáváme v širokém množtví odstínů dle vzorníku Baumit Life.


Seřadit


  • Baumit GranoporTop fasádní omítka

    Baumit GranoporTop fasádní omítka pastovité konzistence s organickým pojivem, paropropustná, vodoodpudivá, použitelná v exteriéru. Pomocí pastovitých probarvených omítek Baumit můžete vytvořit jedinečný vzhled Vaší fasády.
    Naše cena s DPH: 38,01 Kč
    Naše cena bez DPH: 31,41 Kč
    Sleva: 43,90%
    Výrobce: Baumit
  • Baumit SiliporTop silikonová fasádní omítka

    Baumit SiliporTop je paropropustná jednosložková silikonová omítka pastovité konzistence. Fasádní omítka za nízké ceny, vodoodpudivá, odolná vůči znečištění, venkovní použití.
    Naše cena s DPH: 38,05 Kč
    Naše cena bez DPH: 31,45 Kč
    Sleva: 44,83%
    Výrobce: Baumit
  • Baumit SilikatTop silikátová fasádní omítka

    Baumit SilikatTop je silikátová jednosložková omítka pastovité konzistence, vysoce paropropustná vhodná pro historické objekty, vysoká mechanická odolnost. Vydatnost 10 m2/ kbelík. Zrnitost 1,5 mm .
    Naše cena s DPH: 39,08 Kč
    Naše cena bez DPH: 32,30 Kč
    Sleva: 44,31%
    Výrobce: Baumit
  • Baumit SilikonTop silikonová fasádní omítka

    Baumit SilikonTop silikonová omítka rýhovaná nebo škrábaná určená pro venkovní použití. Omítka SilikonTop vysoce vodoodpudivá , odolná vůči znečištění, paropropustná. Tenkovrstvá pastovitá omítka pro okamžité použití. 
    Naše cena s DPH: 40,76 Kč
    Naše cena bez DPH: 33,69 Kč
    Sleva: 49,72%
    Výrobce: Baumit
  • Baumit StarTop silikonová fasádní omítka

    Baumit StarTop silikonová omítka tenkovrstvá  určená pro venkovní použití. Omítka StarTop vysoce paropropustná se zvýšenou ochranou proti řasám a plísním. Tenkovrstvá pastovitá omítka pro okamžité použití, rychleschnoucí. 
    Naše cena s DPH: 53,30 Kč
    Naše cena bez DPH: 44,05 Kč
    Sleva: 44,24%
    Výrobce: Baumit
  • Baumit MosaikTop mozaiková omítka 25 kg

    Baumit MosaikTop je mozaiková omítka  pro zhotovování dekorativních barevných omítek . Díky odolnosti proti oděru i povětrnostním vlivům se hodí se do míst se zvýšeným rizikem poškození, zvláště pro oblasti soklu, sloupů atd.
    Naše cena s DPH: 54,22 Kč
    Naše cena bez DPH: 44,81 Kč
    Sleva: 39,45%
    Výrobce: Baumit
  • Baumit openTop fasádní omítka

    Fasádní omítka Baumit openTop tenkovrstvá omítka pastovité konzistence pro venkovní použití. Paropropustná, omyvatelná omítka openTop škrábaná nebo rýhovaná struktura.
    Naše cena s DPH: 56,75 Kč
    Naše cena bez DPH: 46,90 Kč
    Sleva: 30,00%
    Výrobce: Baumit
  • Baumit NanoporTop fasádní omítka

    NanoporTop tenkovrstvá  fasádní omítka Baumit škrábané nebo rýhované struktury s fotokatalytickým efektem. Omítka NanoporTop pro venkovní použití vysoce paropropustná, chrání fasádu před biologickým znečistěním.
    Naše cena s DPH: 59,00 Kč
    Naše cena bez DPH: 48,76 Kč
    Sleva: 42,63%
    Výrobce: Baumit
Náš sortiment

Střešní krytiny a doplňky
> >

Kontakt

NEJprodavač
 
+420605299823