Fasádní omítky BAUMIT

Fasádní omítky Baumit 

Fasádní omítka musí odolávat celoročním vlivům počasí, nejen sněhu a dešti, ale i slunečním paprskům. Úkolem fasádních omítek je chránit obvodové konstrukce a vytvářet konečný vzhled fasády.   

Pastovité fasádní omítky Baumit jsou navrženy tak, aby odolaly různým vnějším vlivům a zároveň poskytovali neomezenou tvůrčí svobodu. Pastovité omítky dodáváme v širokém množtví odstínů dle vzorníku Baumit Life.


Seřadit


 • Baumit GranoporTop fasádní omítka

  Baumit GranoporTop fasádní omítka pastovité konzistence s organickým pojivem, paropropustná, vodoodpudivá, použitelná v exteriéru. Pomocí pastovitých probarvených omítek Baumit můžete vytvořit jedinečný vzhled Vaší fasády.
  Naše cena s DPH: 38,55 Kč
  Naše cena bez DPH: 31,86 Kč
  Sleva: 46,00%
  Výrobce: Baumit
 • Baumit SiliporTop silikonová fasádní omítka

  Baumit SiliporTop je paropropustná jednosložková silikonová omítka pastovité konzistence. Fasádní omítka za nízké ceny, vodoodpudivá, odolná vůči znečištění, venkovní použití.
  Naše cena s DPH: 39,26 Kč
  Naše cena bez DPH: 32,45 Kč
  Sleva: 45,01%
  Výrobce: Baumit
 • Baumit SilikatTop silikátová fasádní omítka

  Baumit SilikatTop je silikátová jednosložková omítka pastovité konzistence, vysoce paropropustná vhodná pro historické objekty, vysoká mechanická odolnost. Vydatnost 10 m2/ kbelík. Zrnitost 1,5 mm .
  Naše cena s DPH: 40,47 Kč
  Naše cena bez DPH: 33,45 Kč
  Sleva: 46,91%
  Výrobce: Baumit
 • Baumit SilikonTop silikonová fasádní omítka

  Baumit SilikonTop silikonová omítka rýhovaná nebo škrábaná určená pro venkovní použití. Omítka SilikonTop vysoce vodoodpudivá , odolná vůči znečištění, paropropustná. Tenkovrstvá pastovitá omítka pro okamžité použití. 
  Naše cena s DPH: 42,31 Kč
  Naše cena bez DPH: 34,97 Kč
  Sleva: 47,81%
  Výrobce: Baumit
 • Baumit openTop fasádní omítka

  Fasádní omítka Baumit openTop tenkovrstvá omítka pastovité konzistence pro venkovní použití. Paropropustná, omyvatelná omítka openTop škrábaná nebo rýhovaná struktura.
  Naše cena s DPH: 52,51 Kč
  Naše cena bez DPH: 43,40 Kč
  Sleva: 30,01%
  Výrobce: Baumit
 • Baumit StarTop silikonová fasádní omítka

  Baumit StarTop silikonová omítka tenkovrstvá  určená pro venkovní použití. Omítka StarTop vysoce paropropustná se zvýšenou ochranou proti řasám a plísním. Tenkovrstvá pastovitá omítka pro okamžité použití, rychleschnoucí. 
  Naše cena s DPH: 55,03 Kč
  Naše cena bez DPH: 45,48 Kč
  Sleva: 45,21%
  Výrobce: Baumit
 • Baumit MosaikTop mozaiková omítka 25 kg

  Baumit MosaikTop je mozaiková omítka  pro zhotovování dekorativních barevných omítek . Díky odolnosti proti oděru i povětrnostním vlivům se hodí se do míst se zvýšeným rizikem poškození, zvláště pro oblasti soklu, sloupů atd.
  Naše cena s DPH: 55,54 Kč
  Naše cena bez DPH: 45,90 Kč
  Sleva: 41,15%
  Výrobce: Baumit
 • Baumit NanoporTop fasádní omítka

  NanoporTop tenkovrstvá  fasádní omítka Baumit škrábané nebo rýhované struktury s fotokatalytickým efektem. Omítka NanoporTop pro venkovní použití vysoce paropropustná, chrání fasádu před biologickým znečistěním.
  Naše cena s DPH: 60,88 Kč
  Naše cena bez DPH: 50,31 Kč
  Sleva: 44,10%
  Výrobce: Baumit
Náš sortiment

Střešní krytiny a doplňky
> >

Kontakt

NEJprodavač
 
+420605299823