CEMIX

Zateplovací systém Cemix

Systém pro zateplování budov Cemix nabízí kvalitní výrobky, které Vám pomůžou snížit spotřebu energie. Firma Cemix nabízí lepicí a stěrkové hmoty vhodné k lepení tepelně izolačních desek. 

Nejlepší řešení pro Vaší fasádu, to jsou špičková lepidla Cemix, mnoho druhů omítek a podkladových nátěrů. Vysoce kvalitní omítky plní nejen estetickou, ale také ochrannou vrstvu zdiva. Výrobky Cemix jsou vyráběny v souladu s evropskými normami.

!!! Vykládku zboží zajišťuje zákazník. Zboží je přiváženo velkým kamionem, proto je potřeba zajistit bezproblémový příjezd a odjezd ze stavby !!! 


 • Lepidla a stěrky CEMIX Lepidla a stěrky CEMIX
 • Fasádní omítky CEMIX Fasádní omítky CEMIX
 • Podkladní nátěry CEMIX Podkladní nátěry CEMIX


Seřadit


 • Cemix penetrace základní (koncentrát)

  Základní penetrace Cemix  pro spolehlivé zpevnění a uzavření povrchu ( snížení savosti ) podkladních stavebních materiálů ve vnitřním i vnějším prostředí. Penetrace Cemix zvyšuje přídržost k podkladu . Dodávána v koncentrátu 1:5.
  Naše cena s DPH: 84,77 Kč
  Naše cena bez DPH: 70,06 Kč
  Sleva: 38,00%
  Výrobce: CEMIX
 • Cemix penetrace akrylát-silikon

  Penetrace Cemix ASN verze START, COLOR a TOP slouží pro úpravu podkladů před aplikací akrylátových a silikonových pastovitých omítek, akrylátových a silikonových fasádních barev a minerálních omítek (včetně sádrových).
  Naše cena s DPH: od 55,89 Kč
  Naše cena bez DPH: od 46,19 Kč
  Sleva: 38,00%
  Výrobce: CEMIX
 • Cemix silikonová omítka 25 kg

  Silikonová rýhovaná omítka Cemix je určená k vytváření finálních povrchových úprav stavebních konstrukcí ve vnějším i vnitřním prostředí. Silikonová omítka s vysokou odolností proti špinění povrchu.
  Naše cena s DPH: od 40,62 Kč
  Naše cena bez DPH: od 33,57 Kč
  Sleva: 43,10%
  Výrobce: CEMIX
 • Cemix akrylátová omítka 25 kg

  Akrylátová rýhovaná omítka Cemix je určená pro vytváření finálních povrchových úprav stavebních konstrukcí ve vnějším i vnitřním prostředí.
  Naše cena s DPH: od 43,78 Kč
  Naše cena bez DPH: od 36,18 Kč
  Sleva: 33,00%
  Výrobce: CEMIX
 • Cemix silikátová omítka 25 kg

  Silikátová rýhovaná omítka Cemix pro vytváření finálních povrchových úprav stavebních konstrukcí ve vnějším i vnitřním prostředí.
  Naše cena s DPH: od 47,02 Kč
  Naše cena bez DPH: od 38,86 Kč
  Sleva: 33,00%
  Výrobce: CEMIX
 • Cemix ActivCem aktivní fasádní omítka 25 kg

  Aktivní fasádní omítka Cemix ActivCem - dlouhovousá omítka vyztužená  skelnými vlákny s velmi vysokou odolností vůči mikroorganismům, snadnou zpracovatelností a vysokou mechanickou odolností. Dekorativní a ochranná omítka pro vnitřní i venkovní použití.
  Naše cena s DPH: od 47,72 Kč
  Naše cena bez DPH: od 39,44 Kč
  Sleva: 42,00%
  Výrobce: CEMIX
 • Cemix CEMROLL akrylát válečkovaná omítka 25 kg

  Pastovitá akrylátová omítka Cemix CEMROLL připravena pro okamžitou aplikaci válečkem. Slouží pro vytváření finálních povrchových úprav stavebních konstrukcí ve vnějším i vnitřním prostředí a renovaci povrchových úprav. Struktura povrchu je dána typem použitého válečku.
  Naše cena s DPH: od 50,26 Kč
  Naše cena bez DPH: od 41,54 Kč
  Sleva: 33,00%
  Výrobce: CEMIX
 • Cemix DuoCem pastovitá omítka 25 kg

  Cemix DuoCem pastovitá omítka  25 kg   je vodou ředitelná pastovitá omítka pro vytváření finálních povrchových  úprav fasád  ve  vnějším i vnitřním  prostředí. Chrání před růstem plísní a řas, vysoká odolnost proti znečištění -  samočistící efekt  . Široká nabídka  barevných odstínů.
  Naše cena s DPH: od 53,26 Kč
  Naše cena bez DPH: od 44,02 Kč
  Sleva: 38,00%
  Výrobce: CEMIX
 • Cemix CEMROLL silikát válečkovaná omítka 25 kg

  Pastovitá silikát omítka Cemix CEMROLL připravena pro okamžitou aplikaci válečkem. Slouží pro vytváření finálních povrchových úprav stavebních konstrukcí ve vnějším i vnitřním prostředí a renovaci povrchových úprav. Struktura povrchu je dána typem použitého válečku.
  Naše cena s DPH: od 55,94 Kč
  Naše cena bez DPH: od 46,23 Kč
  Sleva: 33,00%
  Výrobce: CEMIX
 • Cemix mozaiková omítka

  Mozaiková omítka Cemix  vytváří dekorativní povrchovou úpravu zejména na vysoce mechanicky a vlhkostně namáhaných plochách soklové části budov, schodiště, chodby apod. Mozaiková omítka pro vnitřní a venkovní použití.
  Naše cena s DPH: od 61,61 Kč
  Naše cena bez DPH: od 50,92 Kč
  Sleva: 33,00%
  Výrobce: CEMIX
 • Cemix penetrace kontakt pro mozaikové omítky

  Penetrační nátěr Cemix Kontakt / Kontakt COLOR slouží pro úpravu podkladů před aplikací mozaikových omítek.  Penetrace Cemix se aplikuje na hladké a málo savé podklady, tím zvyšuje přilnavost následných vrstev. 
  Naše cena s DPH: od 67,29 Kč
  Naše cena bez DPH: od 55,61 Kč
  Sleva: 33,00%
  Výrobce: CEMIX
 • Cemix Fungicem 5 l - nátěr k hubení plísní, řas na fasádách

  Cemix Fungicem 5 l nátěr k biologickému odstraňování řas, plísní a ostatních nežádoucích mikroorganismů na fasádách budov a jiných stavebních konstrukcích. Schopnost hloubkového proniknutí přípravku Fungicem do zdiva, fasády, omítky , betonu atd.
  Naše cena s DPH: 89,18 Kč
  Naše cena bez DPH: 73,70 Kč
  Sleva: 33,00%
  Výrobce: CEMIX




Náš sortiment

Střešní krytiny a doplňky
> >

Kontakt

NEJprodavač
 
+420605299823