Penetrace Cemix

Penetrace Cemix

Základní nátěr Cemix slouží k vyrovnání nasákavosti podkladu před nanášením následných vrstev (omítek Cemix, lepidel, stěrek). Pro daný typ fasádní omítky přísluší penetrační nátěr Cemix. Penetrace lze dodat i probarvené v příslušném odstínu dle vzorníku. Základní nátěry jsou připravené k okamžitému použití. 


Seřadit


 • Cemix penetrace akrylát-silikon

  Penetrace Cemix ASN verze START, COLOR a TOP slouží pro úpravu podkladů před aplikací akrylátových a silikonových pastovitých omítek, akrylátových a silikonových fasádních barev a minerálních omítek (včetně sádrových).
  Naše cena s DPH: od 62,90 Kč
  Naše cena bez DPH: od 51,98 Kč
  Sleva: 39,99%
  Výrobce: CEMIX
 • Cemix penetrace kontakt pro mozaikové omítky

  Penetrační nátěr Cemix Kontakt / Kontakt COLOR slouží pro úpravu podkladů před aplikací mozaikových omítek.  Penetrace Cemix se aplikuje na hladké a málo savé podklady, tím zvyšuje přilnavost následných vrstev. Kontaktní můstek pro úpravu podkladu.
  Naše cena s DPH: od 79,48 Kč
  Naše cena bez DPH: od 65,69 Kč
  Sleva: 32,00%
  Výrobce: CEMIX
 • Cemix penetrace základní (koncentrát)

  Základní penetrace Cemix  pro spolehlivé zpevnění a uzavření povrchu ( snížení savosti ) podkladních stavebních materiálů ve vnitřním i vnějším prostředí. Penetrace Cemix zvyšuje přídržost k podkladu . Dodávána v koncentrátu 1:5.
  Naše cena s DPH: 104,54 Kč
  Naše cena bez DPH: 86,40 Kč
  Sleva: 36,00%
  Výrobce: CEMIX
 • Cemix hloubková penetrace

  Hloubková penetrace Cemix slouží pro úpravu všech minerálních podkladů (např. zdivo, omítky, stěrky, beton apod.) v exteriérech i interiérech. Penetrační nátěr Cemix s hloubkovým účinkem připraven k okamžitému použití.
  Naše cena s DPH: 117,76 Kč
  Naše cena bez DPH: 97,32 Kč
  Sleva: 36,00%
  Výrobce: CEMIX
 • Cemix penetrace podlahová

  Podlahová penetrace Cemix  pro zpevnění a uzavření povrchu podkladního materiálu, snížení savosti, pro vnitřní i venkovní použití. Penetrace podkladu pro aplikaci cementových potěrů, stěrkových hmot, vyrovnávacích a samonivelačních hmot.  
  Naše cena s DPH: 120,43 Kč
  Naše cena bez DPH: 99,53 Kč
  Sleva: 36,00%
  Výrobce: CEMIX
Náš sortiment

Střešní krytiny a doplňky
> >

Kontakt

NEJprodavač
 
+420605299823