Penetrace Cemix

Penetrace Cemix

Základní nátěr Cemix slouží k vyrovnání nasákavosti podkladu před nanášením následných vrstev (omítek Cemix, lepidel, stěrek). Pro daný typ fasádní omítky přísluší penetrační nátěr Cemix. Penetrace lze dodat i probarvené v příslušném odstínu dle vzorníku. Základní nátěry jsou připravené k okamžitému použití. 


Seřadit


 • Cemix penetrace akrylát-silikon

  Penetrace Cemix ASN verze START, COLOR a TOP slouží pro úpravu podkladů před aplikací akrylátových a silikonových pastovitých omítek, akrylátových a silikonových fasádních barev a minerálních omítek (včetně sádrových).
  Naše cena s DPH: od 55,89 Kč
  Naše cena bez DPH: od 46,19 Kč
  Sleva: 38,00%
  Výrobce: CEMIX
 • Cemix penetrace kontakt pro mozaikové omítky

  Penetrační nátěr Cemix Kontakt / Kontakt COLOR slouží pro úpravu podkladů před aplikací mozaikových omítek.  Penetrace Cemix se aplikuje na hladké a málo savé podklady, tím zvyšuje přilnavost následných vrstev. 
  Naše cena s DPH: od 67,29 Kč
  Naše cena bez DPH: od 55,61 Kč
  Sleva: 33,00%
  Výrobce: CEMIX
 • Cemix penetrace základní (koncentrát)

  Základní penetrace Cemix  pro spolehlivé zpevnění a uzavření povrchu ( snížení savosti ) podkladních stavebních materiálů ve vnitřním i vnějším prostředí. Penetrace Cemix zvyšuje přídržost k podkladu . Dodávána v koncentrátu 1:5.
  Naše cena s DPH: 84,77 Kč
  Naše cena bez DPH: 70,06 Kč
  Sleva: 38,00%
  Výrobce: CEMIX
 • Cemix hloubková penetrace

  Hloubková penetrace Cemix slouží pro úpravu všech minerálních podkladů (např. zdivo, omítky, stěrky, beton apod.) v exteriérech i interiérech. Penetrační nátěr Cemix s hloubkovým účinkem připraven k okamžitému použití.
  Naše cena s DPH: 95,28 Kč
  Naše cena bez DPH: 78,74 Kč
  Sleva: 38,00%
  Výrobce: CEMIX
 • Cemix penetrace podlahová

  Podlahová penetrace Cemix  pro zpevnění a uzavření povrchu podkladního materiálu, snížení savosti, pro vnitřní i venkovní použití. Penetrace podkladu pro aplikaci cementových potěrů, stěrkových hmot, vyrovnávacích a samonivelačních hmot.  
  Naše cena s DPH: 97,53 Kč
  Naše cena bez DPH: 80,60 Kč
  Sleva: 38,00%
  Výrobce: CEMIX
Náš sortiment

Střešní krytiny a doplňky
> >

Kontakt

NEJprodavač
 
+420605299823