Mozaikové omítky

Mozaikové omítky

Dekorativní tenkovrstvá omítka v přírodním vzhledu. Velmi snadno se aplikují na svislé i vodorovné povrchy, výborně přilnou k většine stavebních povrchů. Mozaiky se nejčastěji používají k dekorativní úpravě stěn v interiéru i exteriéru.

Velice oblíbené mozaikové omítky v barevném provedení dle výběru vytváří vysoce odolný povrch vůči povětrnostním vlivům, UV záření, vodě. Mozaiky se proto nečastěji používají na sokly a podezdívky domů, do vstupních hal a chodeb.


Seřadit


 • Caparol Capatect KD Buntsteinputz mozaiková omítka 25 kg

  Novinka
  Caparol Capatect KD Buntsteinputz mozaiková omítka 25 kg
  Mozaiková omítka KD-Buntsteinputz s barevnými kamínky pro dekorativní barevné omítky,  fasády v místech vysokého namáhaní jako jsou sokly domů. Mozaiková omítka vhodná pro vnitřní i venkovní používání.
  Naše cena s DPH: 56,57 Kč
  Naše cena bez DPH: 46,75 Kč
  Sleva: 50,00%
  Výrobce: Caparol
 • Baumit MosaikTop mozaiková omítka 25 kg

  Baumit MosaikTop je mozaiková omítka  pro zhotovování dekorativních barevných omítek . Díky odolnosti proti oděru i povětrnostním vlivům se hodí se do míst se zvýšeným rizikem poškození, zvláště pro oblasti soklu, sloupů atd.
  Naše cena s DPH: 67,29 Kč
  Naše cena bez DPH: 55,61 Kč
  Sleva: 43,25%
  Výrobce: Baumit
 • Cemix mozaiková omítka

  Mozaiková omítka Cemix  vytváří dekorativní povrchovou úpravu zejména na vysoce mechanicky a vlhkostně namáhaných plochách soklové části budov, schodiště, chodby apod. Mozaiková omítka pro vnitřní a venkovní použití.
  Naše cena s DPH: od 70,82 Kč
  Naše cena bez DPH: od 58,53 Kč
  Sleva: 38,00%
  Výrobce: CEMIX
 • Soudal mozaiková omítka

  Soudal mozaiková omítka v přírodních barvách. Dekorativní tenkovrstvá omítka pro úpravu stěn, soklů, podezdívek v interiéru i exteriéru. Mozaiková omítka je složena ze směsi přírodního kamene a pojiva. Na povrchu stěn vytváří voděodolný povrch s přírodním vzhledem.
  Naše cena s DPH: od 619,93 Kč
  Naše cena bez DPH: od 512,34 Kč
  Sleva: 28,00%
  Výrobce: Soudal
Náš sortiment

Střešní krytiny a doplňky
> >

Kontakt

NEJprodavač
 
+420605299823